To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] Klinika Weterynaryjna ul. Ks. Mieszka, Poznań

Olinek - Wto Lut 10, 2015 11:37
Temat postu: [polecam] Klinika Weterynaryjna ul. Ks. Mieszka, Poznań
Polecam Klinikę Weterynaryjną dr. Grzegorza Wąsiatycza w Poznaniu.
Byłam tam raz, być może ktoś jeszcze może się na ten temat wypowiedzieć.

Przeklejam wpis z mojego tematu:

"Pani Hania z racji braku terminów poleciła mi inną przychodnię i tak trafiłam do pana Krzysztofa Kamińskiego. Wybadał on cewkę moczową Amorka, okazało się że jest w porządku, może oddawać mocz. Rana ma szansę wygojenia, pod warunkiem że będę o nią bardzo dbała. Amor dostał antybiotyk do podawania doustnie, 2 razy dziennie mam ranę przemywać i smarować cienką warstwą tej zawiesiny tetra-delta, do tego za każdym razem jak się zasika przemywać i smarować wazeliną. Koniecznie muszę pilnować, czy Amor normalnie oddaje mocz, bo może się zdarzyć że gojąca się rana w jakiś sposób obejmie cewkę i się zabliźni, a wtedy będę musiała się nauczyć odpowiednio to masować.

Póki co jestem szczęśliwa, że Amorek dostał jeszcze trochę bonusowych dni życia :) Jak to dobrze, że nie ufam wszystkim weterynarzom...

Swoją drogą Pana Krzysztofa po pierwszej wizycie chętnie polecę innym, widać że ma dużą wiedzę, palpacyjnie wymacał Amorkowy pęcherz i cewkę, wycisnął mocz, oczyścił ranę, opisał mi dokładnie wszystko, jak powinna ta rana wyglądać, co się będzie pojawiało, dosłownie wszystko. Odpowiada na każde najgłupsze pytanie, po prostu rewelacja. "

Pan Krzysztof jest też chirurgiem. Klinika znajduje się na ul. Ks. Mieszka I 18
to strona internetowa: http://www.klinwet.pl/

OpalSheaba - Pią Paź 16, 2020 16:10

Powiem to tak... z prywatnego doświadczenia i tego, co słyszałam od znajomych, domów tymczasowych i naszych niedawnych przebojów, ale jest to tylko moje zdanie, nie mówię w imieniu żadnych organizacji, czy osób trzecich, a także nie mówię o konkretnym weterynarzu, tylko co sądzę o całej klinice.

KATEGORYCZNIE nie polecam

Dlaczego?

Stawiają na ilość badań, by wydobyć jak najwięcej pieniędzy, są niepoważni - by dostać informacje, jakie badania miał robione szczeniak, trzeba było się modlić do pani w okienku, wydawanie szczeniaka z ciężką anemią, robienie kotu tony niepotrzebnych badań, gdy diagnoza była wiadoma, a tym samym odroczenie wykonania zabiegu itd. itp.

Na Mieszka to miejsce, do którego nie poszłabym, chyba że byłaby konieczność udania się do weta w godzinach, w których inni weterynarze mają zamknięte, a byłaby to sprawa życia i śmierci i nie miałabym gdzie się udać.

Dlatego bardzo, ale to bardzo nie polecam - i dla dobra zwierząt i Waszych portfeli.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group