To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Katowice + 50 KM] Oddam dwa szczurki

koe1 - Czw Lut 05, 2015 14:50
Temat postu: [Katowice + 50 KM] Oddam dwa szczurki
1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiec (Mentos - kastrat, kapturek) i samiczka (Fionka - kremowy dumbo)

3. Wiek szczurów:1 rok

4. Miasto: Katowice z możliwością transportu do 50 kilometrów

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast:tak

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: jedno przeziębienie, bez problemu wyleczone

7. Charakter, usposobienie szczurów:Fiona to figlarka, eksplorer i przytulak. Uwielbia się bawić. Mentos natomiast jest domatorem, lubi się chować pod szafkami, bawi się w chowanego ;-) , ale jak już jest w naszych rękach nigdzie się nie rusza. Szczurki się nie boją, nigdy nie ugryzły.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Fionka kocha się bawić i spacerować, MEntos potrzebuje więcej czasu, jest nieufny, ale wystarczy go przytulić

9. Stosunek do innych szczurów: bez problemów

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: narastająca alergia z astmą i dusznościami, brak możliwości leczenia farmaceutycznego (próbowałam), alergia pojawiła się po pół roku posiadania zwierzątek, nigdy wcześniej nie miałam na nic alergii ani nie występowała ona w rodzinie.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: Nie oddzielone. Mentos wykastrowany.

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Za darmo: Do oddania duża klatka (kupiłam ją 3-4 miesiące temu, chciałam polepszyć im komfort), domek Mentosa, podwieszany domek Fionki, miseczki, poidełko, zapas suchej karmy, przysmaki, kolby, żwirek z drewna naturalnego

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Wolałabym oddać je razem. Są ze sobą zżyte.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Czas i dobre serce. Umowa adopcyjna, kontakt po adopcji w postaci raz na jakiś czas przesyłanych zdjęć.


16. Kontakt: justyna.muc@wp.pl, 510-071-087

bolek - Czw Lut 05, 2015 15:30

Szkoda, że tak daleko :(
mmarcioszka - Czw Lut 05, 2015 15:44

Jakie śliczne :serducho:
oxxy - Czw Lut 05, 2015 16:43

Kurde.. tak blisko...
fatamorgana - Sob Lut 21, 2015 04:50

Jak tam szczurki?Znalazły dom?
mmarcioszka - Pon Mar 23, 2015 22:33

Aktualne?
mmarcioszka - Nie Kwi 12, 2015 14:48

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group