To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Miot J2 Zirrael Rattery

zirrael - Czw Sty 29, 2015 08:21
Temat postu: Miot J2 Zirrael Rattery
27.01.2015 r. przyszedł na świat miot J2 - Jancis dzielnie zajmuje się maluchami :)



Ojcem miotu został Xtraordinary Love of Zirrael standard, standard, agouti essex ur. 17.10.2013 r. Love jest bardzo stabilnym szczurem, obecnie bardzo zrównoważonym alfą pięcioszczurzego stada. Uwielbia głaskanie po boczkach, choć sam raczej woli eksplorować pokój i wspinać się na szafki niż spokojnie leżeć na kolanach. Razem ze swoim bratam Choicem jako pierwsi wybiegają z klatki jak tylko maja taka możliwość. Pochodzi z Hodowli, na stałe mieszka u Joanny.

Matką miotu została Jancis Iletis standard, standard, russian blue berkshire ur. 13.05.2014 r. Dziewczę, które podbiło moje serce na wystawie w Ostravie. Szybka i kochana dziewczynka, która kocha w biegu dawać buziaki. Pochodzi z Czech

w miocie spodziewam się maluchów:

sierść: standard

uszy: standard, bardzo niewielka szansa na dumbo

kolory: russian blue, russian blue agouti, agouti, black

znaczenia: essex, baldie, berkshire

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest moja hodowla.
warunki aby zostać opiekunem szczura z mojej hodowli opisane są >>TU<<
cena maluszków z tego miotu uzależniona będzie od koloru i znaczeń i mieścić się będzie w przedziale 80 - 100 pln
w razie pytań zapraszam na maila zirraelrattery@gmail.com

i pierwsza fotka


ney - Czw Sty 29, 2015 09:29

Kciuki za zdrówko :kciuki:
Zizollo - Czw Sty 29, 2015 10:53

za pełne brzuszki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :serducho:
aneczka1-13 - Czw Sty 29, 2015 11:09

:kciuki: za maluszki, by zdrowo rosły i miały pełne brzuszki
Axisss - Czw Sty 29, 2015 12:10

Kluseczki! niech zdrowo rosną! :)
SzczurLOVE - Czw Sty 29, 2015 14:57

Dużo kciuków za pełne brzuszki od mnie i wujków Hefa i Indiany :) :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
zirrael - Nie Lut 01, 2015 10:46

chłopcy



dziewczynki


ney - Nie Lut 01, 2015 11:50

Ale słodziaki :serducho: I po równo rozkład płci, co za uporządkowane towarzystwo :mrgreen:
aneczka1-13 - Sob Lut 07, 2015 13:06

I jak tam maluszki? Rosną? Bo tak cicho coś się tu zrobiło.
zirrael - Sob Lut 07, 2015 13:56

Cicho bo mam akurat te koszmarne tygodnie w robocie gdzie pracuję po 12 godzin i czasu na internety zostaje mało. Wczoraj wpadła ciocia nezu i strzeliła dzieciom kilak fotek. Jancis chowa swoje dzieci na chomiki i zakopuje się z nimi całkowicie w trocinach :shock: stąd brudne nochale na fotach. Acz jak mniemam skończy się to za kilka dni jak maluchy otworzą oczy.

chłopcy:



dziewuszki:


Lavi - Sob Lut 07, 2015 14:00

Czy ja widzę krzywego blazeda??? :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Marzka95 - Nie Lut 08, 2015 02:30

O nie chłopak essex i baldie :serducho:
nezu - Nie Lut 08, 2015 03:57

Lavi, noooo. ;)
Chociaż może być, że jeszcze wyrośnie na takiego dziwnego esia. :)

Ale każda z tych opcji jest na tyle cudna, że nic tylko się ślinić. Na pocieszenie dla wszystkich cierpiących na "mam gmr, ale nie mogę" - znaczone maluchy są już zaklepane na amen i nie do odklepania, że tak powiem. ;)

Lavi - Nie Lut 08, 2015 10:19

Ufff :D
ema0505 - Nie Lut 08, 2015 11:29

Kamień z serca :D zostaje nam tylko zazdrościć przyszłym właścicielom ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group