To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Hodowle - Husarskie Skrzydła

Oluś - Czw Sty 08, 2015 21:59
Temat postu: Husarskie Skrzydła
Husarskie Skrzydła
Hodowla Szczurów Rodowodowych SHSRP

Hodowla nasza, Husarskiemi Skrzydłami zwana, jest maleńką hodowlą amatorską, zarejestrowaną w zacnym, w całej Rzplitej znanym Stowarzyszeniu Hodowców Szczurów Rodowodowych. Mieści się ona w mieście Płock, gdzie ongi wielcy Herman z Bolkiem władali, jako i w Ryjewie, wśród dzikich lasów powiślańskich ukrytym., jako i w Ryjewie, wśród dzikich lasów powiślańskich ukrytym.

Szczur zwierz dowcipem wielkim obdarzon został, jeno zdrowia natura mu poskąpiła, przeto celem najważniejszem naszego hodowania jest primo zdrowie liniom naszym wzmacniać, a żywot ich wydłużać do lat trzech i więcey. Secundo, znaczy dla nas także wiele, by szczury spod Husarskich Skrzydeł wielką radość panom swym sprawiały, dbamy więc od ich narodzenia i o to, by wesołymi a przymilnymi były dla nich towarzyszami, co nowocześnie "socjalizacją" zwie się. Zawżdy rozsądnie i zgodnie z celami powyższemi szczurze amory planujemy. Atencją wielką darzymy szczury maści jasnych, grupy siamese, co z angielskiej mowy tyle, co "syjamska grupa" znaczy. Tedy szczury jak świeży śnieg białe, z oczami krasnemi i czarnemi, i syjamskie braciom Polakom oferować pragniemy.




O Hodowli:

Hodowcy: olus_165, Mao

Nasze stada:
Olusiowe Popierdółki
Maogonki

Miejsce: Płock, Ryjewo (Kisielice)

Kontakt
Facebook: Fanpejdż Husarskich Skrzydeł
Strona www: http://husarskie-skrzydla.weebly.com/
e-mail: husarskieskrzydla@gmail.com

Cele hodowli, czyli idealne szczury spod Husarskich Skrzydeł:
• Zdrowe
• Długowieczne
• Zsocjalizowane
• Standardowo i rexosierstne ;)
• Odmiany barwne, których można będzie się spodziewać w naszej hodowli to: siamese, burmese, himalayan, albino i ivory. Przy odrobinie szczęścia także takie apetyczne kolory jak chocolate, cinnamon i bisquit. :)

Nasze mioty:
Mioty pojawiać się będą sporadycznie, co kilka miesięcy - jesteśmy małą, dopiero rozwijającą się hodowlą i nie jesteśmy w stanie planować miotów częściej.

oxxy - Czw Sty 08, 2015 22:06

olus_165, a ja już się nie umiem doczekać pierwszego miotu. Himalayan, Burmese i Chocolate. :serducho:

Powodzenia jeszcze raz. Cieszę się, że pojawiła się jeszcze jedna hodowla. :)

Hanami - Czw Sty 08, 2015 22:45

Dlaczego tak daleko. W jakiejś głuszy leśnej?
Husarskie Skrzydła piękniej łopocą na rozległej równinie.

A co z tymi, którzy jedynie Allo... posługiwać się zwykli?

aneczka1-13 - Czw Sty 08, 2015 23:04

Wcale nie aż tak daleko. Między Warszawą a Poznaniem to jakieś 3 godzinki jazdy pociągiem. To nie żaden problem.
Mao - Czw Sty 08, 2015 23:14

Hanami, tedy prywatną wiadomość racz Waćpani wysłać, którą z wielką radością odczytamy i jak najrychlej odpowiemy ;) Nad onym nowoczesnym posłańcem, e-mailem zwanym, pracujem jako i nad stroną. Szczurzęta najwcześniej na zwiesnę na świat przyjdą i tak, kilka dni zwłoki kłopotem wielkim być nie powinny.
W głuszy jeno szczurzy mężowie siedzieć będą. Szczurze zaś niewiasty, jako grzeczne żony, w mieście godnie reprezentować ich będą.

Innymi słowy:
chcemy, by mail był już połączony z domeną, dlatego zdecydowałyśmy nie podawać "roboczego" maila, skoro pierwszy miot pojawi się najwcześniej za kilka miesięcy, a maila tak naprawdę zaraz będziemy zmieniać.
Hodowlany harem rezyduje w Poznaniu, skąd też w świat będą szły dzieciaki :) Jak w ekspres się wsiądzie, to w Warszawie i w mniej niż 2 godziny chyba nawet można być.

aneczka1-13 - Czw Sty 08, 2015 23:24

No ale nie każdego stać na ekspres zaktóry trzeba zapłacić z 200 zł :P . A jak miałabym wybierać to i tak wolę dłużej w pociągu posiedzieć a tą kase wydać na co innego. A do Warszawy nie raz jeździłam.
Mao - Czw Sty 08, 2015 23:35

Off-Topic:
aneczka1-13, mi też szkoda kasy, ale na forum są różni ludzie. Poza tym nie czepiaj się ciapągów (xD), blablacary i ludzi dobrej woli masz ;)

SzczurLOVE - Pią Sty 09, 2015 01:51

Mao, olus_165, gratulacje po raz kolejny!!! Tekst na początku staropolski mnie zabił - jest świetny :serducho: Dużo kciuków :kciuki: :kciuki: :kciuki:
cornflakegirl - Pią Sty 09, 2015 08:23

Mao, no jak :/ kobiety w głuszy powinny siedzieć:p a tak się cieszyłam, że miałabym całkiem niedaleko :(
najeli - Pią Sty 09, 2015 08:33

Coś czuję, że na pierwszy miot będzie tyle chętnych, że się nie załapię!! Ale cudownie, że wreszcie coś się dzieje po tej stronie kraju ;)
aneczka1-13 - Pią Sty 09, 2015 13:03

Kiedyś już też się działo ale niestety te hodowle są już nieaktywne :( . Dopiero teraz pojawiło się światełko w postaci tej hodowli.
Oluś - Pią Sty 09, 2015 15:48

cornflakegirl, myślę, że na linii Mao - ja nie będzie jakiegoś bardzo dużego problemu z transportem. :wink: A do mnie masz już bardzo blisko. :)
ney - Pią Sty 09, 2015 16:17

Co za radosne informacje :)

Powodzenia wam życzę :serducho: Z radością będę śledzić losy kolejnej hodowli.
I jak los da, to sama się na krasnego syjamka zaczaję. :mrgreen:

Wiewiórka - Pią Sty 09, 2015 18:08

Trzymam kciuki za przyszłe maluchy i aby wszystko szło sprawnie i bez problemów :D
cornflakegirl - Pią Sty 09, 2015 19:29

olus_165, no czasem nawet bywam przejazdem w drodze do Kwidzyna :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group