To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przyjmę starszą damę lub kastrata. Wrocław

alinak - Pią Sty 02, 2015 18:20
Temat postu: Przyjmę starszą damę lub kastrata. Wrocław
Niedawno odeszła od nas koleżanka mojej Mishki, 6 stycznia mała przyjedzie ze mną do Wrocławia.
Misha w lipcu skończyła 2 lata, ze względu na jej wiek szukam szczura w podobnym przedziale. We Wrocławiu czeka na szczurki niższa klatka, bardziej odpowiednia dla staruszków. Mimo wszystko moja Misha jest dość rezolutna i wesoła, niezależna, nie da się rozstawiać po kątach, ostatecznie jednak przyjmuje uległą postawę w stadku.
Z klatki, w której szczurki będą mieszkać wcześniej korzystały dwa samce, nie jestem pewna wymiarów (jak dojadę do Wrocławia dokładniej wymierzę), ale w kalkulatorze pokazywało, że jest idealna na dwa samce, dlatego nie chcę jej przeładowywać.
Maść, uszka - bez różnicy. Zależy mi, żeby szczurkom ułatwić przeprowadzkę w nowe miejsce (do tej pory Misha mieszkała w moim rodzinnym domu), a w towarzystwie zawsze raźniej :) .
Podpiszę umowę, wypełnię ankietę, zgadzam się na wizytę przedadopcyjną. Jak już będę we Wrocławiu mogę wysłać zdjęcie klatki, hamaczki robię we własnym zakresie więc najpiękniejsze one nie są. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Konto może być bankowe, rozstawia się po kątach. Poprawiłam ortografię i interpunkcję, by poprawić czytelność posta.

alinak - Czw Sty 08, 2015 21:56
Temat postu: Koleżanka
Nieaktualne, od wczoraj jest z nami 1,5 roczna Jagoda :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group