To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szukam domu dla chorego szczurka Samiczka Dumbo 1.5 roku

nadyawz - Sob Gru 13, 2014 14:09
Temat postu: Szukam domu dla chorego szczurka Samiczka Dumbo 1.5 roku
1. Liczba szczurów do oddania: szary

2. Płeć szczurów: samica

3. Wiek szczurów: 1.5

4. Miasto: Somonino

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: tak

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: guz przysadki leczenie stałe Dostinex.

7. Charakter, usposobienie szczurów: spokojna kochana

8. Stosunek szczurów do człowieka:bardzo dobry nie gryzie jest przyzwyczajona do ludzi

9. Stosunek do innych szczurów: jest razem z innym szczurem takze dogaduje sie dobrze ze szczurami

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: szczur wymaga stałego leczenia problem z finansowym ogarnięciem sprawy szczur musi co 2 dni dostawać 1/3 tabletki Dostinexu jedna tabletka kosztuje na receptę 21 zł a tylko ten lek może jej przedłużyć życie.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: ktoś odpowiedzialny kto podjął by się leczenia i opieki nad szczurcią.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: nadyawz@wp.pl

18. Kilka słów o szczurze:

limomanka - Sob Gru 13, 2014 18:07

nadyawz, poczytaj o generykach dostinexu w tym temacie: http://forum.szczury.biz/...r=asc&start=175 Te leki są znacznie tańsze (tak naprawdę kilkukrotnie, do tego mają dwukrotnie większą dawkę kabergoliny, a więc podaje się ich 2 razy mniej niż dostinexu), można je ściągnąć z zagranicy na nasze recepty. W temacie o guzach przysadki możesz uzyskać informację w jaki sposób (trzeba zadać pytanie).

Czy jeśli dziewczyna znajdzie nowy dom, druga panna zostanie sama? Nie uważam, żeby to było najlepsze wyjście.

Pyl - Nie Gru 14, 2014 02:40

limomanka, nadyawz ma 3 szczurzyce, więc mam nadzieję, że po ewentualnym oddaniu jednej dwie pozostałe będą mieszkać razem.

nadyawz, poza Dostinexem istnieją jeszcze jego tańsze zamienniki (o których pisała Limomanka) oraz ewentualnie inny, znacznie tańszy lek działający na hormonozależne guzy przysadki - Bromergon. Wysłałam PW - może uda się jednak nie rozdzielać stada - stres dla przysadkowca nie jest wskazany.

limomanka - Nie Gru 14, 2014 09:29

Pyl, w ogłoszeniu jest taka informacja:
nadyawz napisał/a:
jest razem z innym szczurem takze dogaduje sie dobrze ze szczurami

Założyłam, że szczury są 2, nie spojrzałam w podpis.
nadyawz, przemyśl sprawę - mam nadzieję, że uda się ogarnąć leczenie małej :kciuki: :kciuki:

smeg - Wto Sty 13, 2015 11:42

Aktualne?
smeg - Wto Sty 27, 2015 13:58

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group