To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot I2 of Zirrael

zirrael - Śro Gru 10, 2014 11:46
Temat postu: Planowany miot I2 of Zirrael


Ojcem miotu zostanie Zorquan of Zirrael standard, standard cinnamon pearl self ur. 09.01.2014 r. Złote dziecko – dosłownie i w przenośni. Rozjemca konfliktów w hodowlanym stadzie panów. Czasem za to obrywa przez przypadek – ale nei zraża go to. Kocha człowieka, kocha inne szczury. Urodzony w Hodowli

Matką miotu zostanie Ratpack’s Just Do It standard, standard seal point black eyed himalayan self ur. 30.04.2014 r. Towarzyskie, pogodne, ciekawskie i wszędobylskie dziewczę. Ulubioną jej zabawą jest wskakiwanie człowiekowi na ramię z zaskoczenia. Pochodzi z Holandii

w miocie spodziewam się maluchów:

sierść: standard

uszy: standard

kolory: mink, cinnamon, pearl, cinnamon pearl, black, agouti niewielka możliwość pojawienia się himalayan

znaczenia: self

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest moja hodowla.
warunki aby zostać opiekunem szczura z mojej hodowli opisane są >>TU<<
cena maluszków z tego miotu uzależniona będzie od koloru i znaczeń i mieścić się będzie w przedziale 80 - 100 pln
w razie pytań zapraszam na maila zirraelrattery@gmail.com

aneczka1-13 - Śro Gru 10, 2014 12:17

Cinamon pearl umarlam. To moje marzenie :serducho:
wilczek777 - Śro Gru 10, 2014 12:19

zirrael fajny miocik się szykuje ;) Kciukam za cynamony :D
oxxy - Śro Gru 10, 2014 12:28

Ja tu czekam na rezerwacje w miocie H, a tu nowy planowany miot. I jak tu sobie wytłumaczyć, że trzy szczury wystarczą... :P i jeżdżenie do Warszawy co jakiś czas jest mało opłacalne. :p

Himalayan <3 takiego jeszcze u mnie nie było. ^^

zirrael - Śro Gru 10, 2014 12:35

oxxy, na himy w tym miocie to ja nie liczę bo szanse bardzo malutkie...
oxxy - Śro Gru 10, 2014 12:40

zirrael, dlatego dla uspokojenia mojej chęci kolejnego szczura, wybieram tego najmniej prawdopodobnego :)
Marzka95 - Czw Gru 11, 2014 12:09

O nie mink :serducho: . Jedno z moich kolejnych marzeń, jedno już zirrael spełniła :) . Dziękuję Ci za to :]
zirrael - Śro Gru 17, 2014 11:27

Zapraszam 8) http://forum.szczury.biz/...p=986260#986260


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group