To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przyjmę samiczkę

oxxy - Pią Lis 28, 2014 20:03
Temat postu: Przyjmę samiczkę
Ostatnio pomniejszyło nam się stadko o szczurzycę, drugiej zaraz stuknie 28 miesięcy a do tego ma przed sobą minimum miesiąc życia w osobnej klatce, dlatego podjęłam decyzję o przygarnięciu młodej szczurzycy.

Najlepiej jakby miała ok. 5-6 miesięcy (Lili właśnie skończyła 6 miesiąc). Może mieć ADHD, Lili też ma. Tylko teraz taka smutna siedzi. :<

Co do wyglądu - obecnie mam dwa czarno-białe kapturki, fajnie by było mieć małe urozmaicenie w klatce, ale nie będę wybrzydzać. :D
Niestety łysolki odpadają :( .

A, co do odbioru - mam samochód, także jestem w stanie podjechać gdzieś. I to "gdzieś" zależy tylko i wyłącznie od funduszy na paliwo. :)

limomanka - Sob Lis 29, 2014 09:27

oxxy, przejrzyj dział oddam. Nie wiem czy znasz też facebookowe Szczurze Adopcje, jeśli nie - zachęcam do zapoznania się :)
oxxy - Sob Lis 29, 2014 10:20

limomanka, przeglądałam. Nawet mi się rzuciły w oczy szczurki, ale z Łodzi. Poczekam jeszcze trochę, może się coś znajdzie. Mówię sobie caly czas "Nie idź do zoologa", ale pracuje tam moja koleżanka i co do niej przychodzę to minimum 2 minuty ślinię się do szczurów. Albo biorę je na ręce i je miziam. Muszę być silna. :D
limomanka - Sob Lis 29, 2014 10:53

oxxy, łatwo znaleźć transport przez blablacar, więc odległość nie jest aż takim problemem. Tylko jeśli szczur ma jechać z daleka, proponuję znaleźć kogoś, kto wie jak go opatulić na drogę, żeby nie zmarzł, bo już przecież mrozy przyszły.
oxxy - Sob Lis 29, 2014 11:09

limomanka, szczerze powiedziawszy już bym się szarpnęła i po szczurka pojechała. Łódź aż tak daleko nie jest, acz póki co czekam na wypłatę i czeka mnie jeszcze przeprowadzka do 15stego grudnia, więc sobie spokojnie poczekam jeszcze. :)
limomanka - Sob Lis 29, 2014 11:12

Okej. Jakbym coś upatrzyła w naszej okolicy, dam znać :)
limomanka - Sob Lis 29, 2014 11:43

oxxy, świeża sprawa: http://olx.pl/oferta/2-sz...html#17982e6bc7
oxxy - Sob Lis 29, 2014 12:45

limomanka, o dzięki. Już piszę tam. :)
oxxy - Sob Lis 29, 2014 12:51

limomanka, zostałam chwilowo sprowadzona na ziemię przez chłopaka... Trochę ma racji z tym, żebym się wstrzymała z dwoma kolejnymi szczurami teraz. Jeden to co innego, a Tosia jeszcze zdrowieje...


Jestem w gorącej wodzie kąpana. Za bardzo.

Szczuronessa - Sob Lis 29, 2014 12:54

na facebook'u jest grupa szczury, na której zamieściłam link właśnie o tych szczurkach i już zaczęło się poszukiwanie osoby, która by je przygarnęła... jeśli nie uda ci sie dogadac z babką to daj znać, bo jest dziewczyna, która będzie brać je na DT
oxxy - Sob Lis 29, 2014 13:01

Szczuronessa, okej, dzięki.
mmarcioszka - Nie Gru 28, 2014 19:13

Aktualne?
mmarcioszka - Śro Sty 07, 2015 15:44

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group