To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Gdansk] Szczurek do przygarnięcia

Lidkamk - Pon Lis 24, 2014 12:11
Temat postu: [Gdansk] Szczurek do przygarnięcia
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiczka

3. Wiek szczurów: około roku

4. Miasto: Gdańsk

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: brak, odbiór we własnym zakresie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie wiadomo

]7. Charakter, usposobienie szczurów: Emilka zostala znaleziona razem z małymi na śmietniku. Maleństwa nie przeżyły. Jest trochę mało oswojona.


8. Stosunek szczurów do człowieka: nie wiadomo


9. Stosunek do innych szczurów: żyje samotnie, więc nie wiadomo


10. Powód oddania: szczurek jest samotny i nie ma właściciela. W chwili obecnej znajduje się ona w Trójmiejskim Patrolu Obrony Praw Zwierząt w Gdańsku. Na wizyte trzeba się wcześniej umówić.

11. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak


12. Wymagania wobec przyszłego właściciela: szczurek jest samotny i wiele przeżył, potrzebny jest mu ktoś kto poświęci mu więcej czasu oraz cierpliwie się nią zaopiekuje. Dobrze żeby ta osoba miała juz doświadczenie ze szczurkami.

13. Zdjęcia szczurów: zainteresowanym wyslę na e-maila, gdyż mam problem z ich umieszczaniem na portalu.

14. Kilka słów o szczurze: szczurek jest standardowym kapturkiem czarno-biała z czarną pręgą przez grzbiet.

smeg - Sob Gru 27, 2014 10:02

Lidkamk, aktualne?
Lidkamk - Sob Gru 27, 2014 14:03

Cały czas aktualnie
Hanami - Sob Gru 27, 2014 22:59

Lidkamk a nie masz możliwości zabrania jej do siebie na dt?
Czasem na Forum ludzie szukają starszego szczura. Np. ktoś z południa Polski jakoś się w Tobą na transport dogada. Ze schroniskiem nie.
Gdybyś ją wzięła na dt, miałaby większe szanse na znalezienie domu.

Lidkamk - Sob Gru 27, 2014 23:11

Byłam ja obejrzeć jest trochę dzika i nie mogę jej wziąć do swoich szkrabow. W ostateczności nie ma tam aż tak źle, dostaje jedzenie i picie jedynie brakuje jej miłości. Tak jak ja widziałam to wydaje mi się starsza jakieś 1,5 do 2 lat.
Hanami - Nie Gru 28, 2014 03:36

Czy żadna inna Alloszczuruserka nie ma warunków na wyciągnięcie tej samiczki choćby na dt? W takim miejscu niekochana zdziczeje do reszty.
smeg - Pon Sty 26, 2015 15:26

Lidkamk, czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
Lidkamk - Wto Sty 27, 2015 10:12

tak, ogłoszenie jest aktualne, szczurek nie jest zbytnio oswojony stąd brak chętnych :(
Layla - Wto Sty 27, 2015 10:15

Lidkamk, zrób zdjęcia i ogłoś się na fanpejdżu Szczurze Adopcje.
Lidkamk - Śro Sty 28, 2015 09:40

Niestety nie mam już kontaktu ze szczurkiem, wiem że nadal szuka domu. Osoby zainteresowane mogą znaleźć kontakt na stronie internetowej http://www.tpopz.pl/
mmarcioszka - Nie Mar 08, 2015 02:44

Aktualne?
mmarcioszka - Pon Mar 23, 2015 22:35

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group