To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Poznań 5ciu chłopców

rrdyc - Czw Lis 13, 2014 00:15
Temat postu: Poznań 5ciu chłopców
1. Liczba szczurów do oddania: 5 szt.

2. Płeć szczurów: 2 samce rok, 3 pół roku
3. Wiek szczurów:[/color]

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: brak

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów:1 afla, która musi rządzić, i ustawia wszystkich,
czasem próbuje człowieka, 3 ciapy i jeden szczur, który jak sądzę będzie alfą, szalenie odważny i ciekawski
8. Stosunek szczurów do człowieka: pozytywny

9. Stosunek do innych szczurów: ok, alfa czasem jest zadziorny
10. powód oddania w opisie poniżej
11. nie było rozmnożenia.
12 jest to jedna płeć 5ciu samców.

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: wszystko co mam i jest widoczne na fotach, żwirek, jedzenie, klatki
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: adopcja razem

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: szukam osoby, która po prostu poświęci szczurom więcej czasu, niż ja mogę.
16. zdjęcia poniżej
17. kontakt: llukaszz7@gmail.com
18.
W związku z pracą i szalenie małą ilością czasu wolnego, sporą ilością delegacji itd. chciałem zapytać, czy jest w poznaniu osoba, która nie chciałaby adoptować 5 szczurasów- samców, z czego dwóch fuzzów, nie chcę oddawać ich osobno, razem ze szczurami chcę oddać ich cały dobytek, nie chcę niczego sprzedawać, chciałbym jedynie znaleźć osobę, która mogłaby poświęcać im więcej czasu niż ja.
2 szczurasy mają rok, 3 sztuki: pół roku.
Nie chcę oddać ich już, teraz, natychmiast, chciałbym znaleźć dla nich najlepszy domek

mmarcioszka - Czw Lis 13, 2014 00:51

rrdyc, ogłoszenie jest zaakceptowane warunkowo - proszę o niezwłoczne edytowanie i uzupełnienie pierwszego postu według wzoru, bez pomijania jakiegokolwiek punktu.
smeg - Czw Lis 13, 2014 11:33

rrdyc, trudno bedzie znalezc kogos, kto przygarnie wszystkich 5 na raz - moze sprobujesz ustalic jakies pary lub trojki wsrod nich, ktore beda mogly isc do osobnych domow?
limomanka - Czw Lis 13, 2014 12:14

rrdyc, znasz https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?ref=hl ? Warto i tam zamieścić ogłoszenie. Na naszym forum przesiadują raczej zaszczurzeni, którym trudno może być adoptować tyle ogonków na raz. Na Szczurze Adopcje zaglądają osoby, które szukają szczurów w ogóle - może zamiast 3 zdecydują się na 5.
rrdyc - Czw Lis 13, 2014 23:04

tak, znam, znam, ogłoszenie też zamieściłem, i wiem, że będzie trudno oddać 5 razem, ale próbuje mimo wszystko, jak napisałem, nie chcę ich oddawać natychmiast, mogę poczekać,
choć wiem, że fuzzy szybko znalazły by dom, bo o nie się "biją" ale rozdzielenie stada to dla mnie ostateczność


ps. różowa kluseczka? poczułem się "mięski" :D

mmarcioszka - Czw Lis 13, 2014 23:14

Off-Topic:
rrdyc, "różowa kluseczka" to ranga zależna od ilości postów, które napisałeś na forum ;)

mmarcioszka - Nie Gru 21, 2014 00:34

Aktualne?
mmarcioszka - Nie Gru 28, 2014 19:17

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group