To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Gliwice] Agutkowy Lucek szuka domu :)

Szczurówka - Śro Paź 01, 2014 19:58
Temat postu: [Gliwice] Agutkowy Lucek szuka domu :)
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: Samiec.

3. Wiek szczurów: pół roku / rok (?)

4. Miasto: Gliwice

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: tak, do centrum Zabrza oraz poprzez BlaBlaCar do innych miast :)

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie wiadomo

7. Charakter, usposobienie szczurów: wystraszony.

8. Stosunek szczurów do człowieka: lubi towarzystwo człowieka ;)

9. Stosunek do innych szczurów: https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be :)

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:
Odebrałam szczura z ogłoszenia na Szczurzych Adopcjach na FB od pani która nie
mogła go zatrzymać, szczur jest u mnie na DT.
Cytat:
(Gliwice)
Witam, mam do oddania szczurka, samczyka. Starszej sąsiadce zostawiły wnuki go i wyjechały do Holandii, no a kobieta strasznie się go boi i nie ma opcji żeby się nim zajmować. Ja nie mam żadnego doświadczenia z szczurkami, do tego nie mam zgody wszystkich domowników by go zatrzymać więc obecnie od dwóch dni robię mu za domek czasowy Szczurek jest strasznie bojaźliwy, Nie mam gwarancji czy nie gryzie, bo córeczkę szczypnął ząbkami w paluszka (spróbował ją nie ugryzł). Boi się jeść jak ktoś jest w pomieszczeniu, fakt wszystko dla niego jest nowością. Nie wiem w jakim wieku jest, podobno dzieciaki kupiły go 3 miesiące temu, ale jest dosyć duży jak na takiego malucha a może i mi się wydaje Chyba miał na imię Lucky, albo Lucek, ale nie mam też pewności.


15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Najlepiej aby nowy właściciel posiadał już jakąś wiedzę na temat tych zwierząt, chcę żeby szczur był kochany oraz zamieszkał w szczurzym stadku :) Również wymagam podpisania umowy adopcyjnej oraz co jakiś czas podsyłaniu wieści o szczurku :)

16. Zdjęcia szczurów:



[color=darkblue]17. Kontakt:

Numer telefonu: 513-088-049.
Email: A.M.C.S@wp.pl.
Gadu Gadu: 43604796.
Facebook: https://www.facebook.com/anna.cionaka

18. Kilka słów o szczurze: Szczura odebrałam od pani która kompletnie nic nie wiedziała o nim, szczur był bardzo wystraszony i nie ufny, lecz po kilku dniach pobytu u mnie zmienił się nie do poznania :) teraz to inny szczur :) Lucuś chętnie podchodzi do człowieka z ciekawości i wącha, daje się miziać i przytulać :) Nie przejawia żadnej agresji :) Widać że brakowało mu człowieka :)

Szczurówka - Nie Paź 05, 2014 23:22

Hop, Hop :) Lucuś nadal szuka domu :( osoba która miała go wziąć zrezygnowała :(
Szczurówka - Wto Paź 07, 2014 21:17

Można zamknąć :mrgreen:
Karena - Pon Paź 13, 2014 18:06

Temat otwarty ponownie na życzenie.
Szczurówka - Pon Paź 13, 2014 18:10

Lucuś nadal szuka domu :( , komu ślicznego agoutkowego kapturka? :)






Wpis zaaktualizowany :)

Ta osoba co miała brać Lucka okazała się być nieodpowiedzialną osobą....

limomanka - Pon Paź 13, 2014 23:05

Uaktualniłam ogłoszenie na SzczurzychAdpcjach: https://www.facebook.com/...755363001196481 :)
Szczurówka - Pon Paź 13, 2014 23:17

limomanka, dziękujemy :serducho:
moniapik - Czw Paź 23, 2014 20:27

czy kwestia Lucka nadal jest aktualna?? szukam kumpla da mojego kaptura, a nie chce kupowac w zoologu. Mój Boguś ma prawie rok i zostal sam. Miałam wcześnej już szczurki. Niedawno umarł Bousiowi kolega-Henio. Jestem z Zielonej Góry. Jeżeli jest taka możliwość to chętnie przejdę wszystkie procedury adopcyjne.
Szczurówka - Czw Paź 23, 2014 20:46

moniapik, praktycznie nie, ale nie chcę na razie zapeszać :) jakby coś się zmieniło to dam znać ;)
ema0505 - Czw Paź 23, 2014 20:52

moniapik, skoro jesteś z Zielonej Góry to... zapraszam do mnie na mizianie potworkow! :D w razie "w" służę pomocą ;)
moniapik - Pią Paź 24, 2014 18:15

koniecznie jak coś:) Ale i tak będę szukała, bo mój egoista nie może mieć mnie tylko dla siebie;p Ponoć nawet u ludzi lepiej jak dziecko ma rodzeństwo;p :lol: ema0505, Jesteś z Zielonej? O proszę ktoś z rodzinnych stron:) i Bynajmniej potrzebuje pomocy w szukaniu kumpla Bogdanowi:)
ema0505 - Pią Paź 24, 2014 21:19

moniapik, No jestem i może mam coś na oku dla Ciebie :)
moniapik - Pią Paź 24, 2014 21:25

coś?? nie trzymaj mnie tak w niepewności:) Żądam szczegółów :D :D:D
ema0505 - Sob Paź 25, 2014 10:25

moniapik, Wyjaśniłam na pw ;)
Szczurówka - Śro Paź 29, 2014 23:05

!!! UWAGA !!! ogłaszam że Lucuś znalazł już domek :mrgreen: właśnie przyszła do mnie umowa adopcyjna :) Lucek zamieszka w 11 szczurowym stadzie, w dużej wolierze i będzie miał wspaniałą opiekę weterynaryjną :) Więc Lucek 9 listopada jedzie do Warszawy :mrgreen: można zamknąć :) Domek jest sprawdzony ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group