To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - 1 września i 6 szkolnych dzwonków

Karena - Czw Maj 14, 2015 13:11

Halooo :P ?
Jak tam dzwonki?

Hann - Sob Maj 30, 2015 21:19

Ragnarok melduje się na wezwanie (mało punktualny, po mamusi :P )
Pod względem zdrowotnym mały ma się świetnie, jest sporym szczurakiem (od ostatniego razu nie miałam okazji go zważyć, więc nie pochwalę się na razie ile ciałka dokładnie się zebrało :) ). W klatce chłopaków zostało mi już tylko 3 ( Baldur pod koniec lutego przegrał walkę z nasieniakiem) i wyraźnie widać, że Ragnar zaczyna dominować, ale nie jest przy tym w żaden sposób agresywny. Dalej jest ragdollową miziawką (jak bogów kocham, ten szczur wiotczeje brany na ręce, no szczurzy ragdoll :D ). Jest jedynym szczurem, który nie próbuje zabić naszego szczeniaka przez kraty :P .

Pocykam wam jakieś foty na świeżo na dzisiejszym wybiegu, to zobaczycie co z gnojka wyrosło :) .

A jak tam rodzeństwo?:)

Karena - Sob Maj 30, 2015 21:22

Hann, mój kochany plastuś :serducho:
Wymiziaj proszę :)

Z niecierpliwością czekam na foteczki.

Hann - Sob Maj 30, 2015 21:56

Prosz! :)









Bonus : pies próbuje zrozumieć co tu właśnie się odbywa:


ema0505 - Nie Maj 31, 2015 10:44

Piękny brat!
U nas Hienek miał problem z 2 oczkiem, już wszystko ok, ale było gorąco. Niestety na pewno już na nie nie widzi. Borysek ... no haszczeje nam chłopak jak szalony, został mu już tylko szary pasek wzdłuż kręgosłupa i pod światło widać "brudnobiały" kaptur. Hienek ważył ostatnio u weta niecałe 300g, a Borys niestety nie wiem. Przymierzałam się do kupna wagi, ale tu weterynarz, tu lekarz od człowieków i tak wiecie.
Pozdrawiamy rodzeństwo i ciotki :serducho:

ema0505 - Wto Wrz 01, 2015 16:51

Kiedy już mam dostęp do internetu na stałe, to napiszę i tutaj. 18 lipca odszedł Hienek. Tymczasowa opiekunka znalazła go leżącego w klatce. Pochowala go obok swoich zwierzątek, które odeszły. Nie wiem co się stało. Podejrzewam ropniaka.
Hienek nie dozyl nawet roku.
Przepraszam za tak smutne wieści akurat w urodziny. Chłopaków. Dużo zdrowia dla braci i siostrzyczek.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group