To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - 1 września i 6 szkolnych dzwonków

ema0505 - Nie Lis 02, 2014 01:57

Jakie śliczne siostry :serducho:
nezu - Nie Gru 28, 2014 00:27

Haaalo ludzie. ;)

Co z rodzeństwem Brackeniątka? :)
Jak się miewają? Gdzie zdjęcia? Gdzie chwalenie się co u nich? :P (dobra, przyznaję się, jestem zbyt leniwa, żeby szukać w "naszych szczurach" :P ).

Ja piszę głównie na fb, ale wrzucę i tu, na zachętę. ;)

Bracken rośnie. Zwolnił mocno, ale w tej chwili i tak ma już swoje ponad 350 gramów. :)
Wciąż jest tak samo słodki, choć jest większym indywidualistą niż na początku. Człowieka bardzo lubi, ale musi mieć chęć na interakcje. Jak ich nie ma, to mogę go wołać do usranej. ;)
Wciąż również jest urodzonym modelem.
Dosłownie ustawia się do prawie każdej fotki. Zrobienie mu ładnego zdjęcia to banał. :P Dawno nie miałam tak fotogenicznego szczura. W poprzednim wcieleniu był gwiazdorem (i hippisem, bo brzydzi się przemocą i nie potrafi, a nawet nie chce się bronić), mówię wam.

Niestety mam w tej chwili w stadzie trudno dojrzewającego kawalera (Dobromirek) i Bracken bardzo od niego obrywał. Nie chodzi nawet o bicie, ale mały był dosłownie terroryzowany, niedopuszczany do miski z jedzeniem i do wody. Mocno schudł, przestał rosnąć.
Zdecydowałam się oddzielić go od stada głównego. Zamieszkał na stałe w duecie z Hilarym - rekonwalescentem. Do tej dwójki dołączy jeszcze Belfegor, któremu sukcesywnie doleczamy paskudną martwicę po zastrzyku. Jest coraz lepiej, Belfi to fajny mentor, przyda mu się towarzystwo, a nie jest już najmłodszy, Dobromir mógłby mu narobić szkód, a ta moja łysa dwójka jest bardzo ugodowa, zna Belfiaka dobrze (razem się wybiegują, mieszkają w klatkach obok siebie, etc) i świetnie się dogadują. Cóż, będą dwa stada, przynajmniej do czasu uspokojenia się mojego dresiarza z dużej grupy...
W tej chwili mały ma się kwitnąco, znowu ruszył ze wzrostem, jest nawet dość mięciutki, choć na szczęście bez przesady. ;]

A teraz kilka fotek, co prawda wrzucałam już na fb, ale dorzucę i tu.

Tutaj Brackeniątko solo.


I z pozostałą moją fuzzią dwójką.


Pozdrawiamy rodzinkę!

ema0505 - Nie Gru 28, 2014 17:35

U nas spokój na szczęście. Borys chyba już na zawsze będzie piszczałką i będzie dawał koncerty po nocach podczas iskania. Już się nawet przyzwyczailam. Hienek dalej jest ciapkowaty i taki słodki przy tym :serducho: . Podejrzewam, ze maluch jest prawie całkiem ślepy, bo często się "gubi", kiedy się z nim bawię w berka ręką, jest taki nieogarniety, kiedy wołam chłopaków, to zawsze idzie ostrożnie a nie biegnie, jest ostatni.

A zdjęć szybko nie bedzie niestety, ciągle czekam na aparat i doczekać się nie mogę :/

Również pozdrawiamy! ;)

jancia - Pon Gru 29, 2014 03:12

ema0505 napisał/a:
Hienek
:serducho: widzę, że wymyślony przeze mnie przydomek stał się imieniem jednak na 100%. :) :serducho: Pozdrawiam chłopaków bardzo mocno :serducho:
ema0505 - Pon Gru 29, 2014 09:20

jancia, imię idealnie pasowało, więc musiało zostać :P
Hann - Śro Gru 31, 2014 16:07

Meldujemy się! Ragnarok wyrasta na pięknego, wielkiego miziaka :) . Ulubieniec tatusia (aż bywam zazdrosna, bo uwielbiają się ze wzajemnością :P ). Lizawka i szczur niemowa. Jeszcze nie słyszałam, żeby chociaż popiskiwał podczas iskania, nawet nachalnego :P . Ważymy 330 gramów, więc Bracken stale trzyma prowadzenie:D. Musze wam koniecznie zrobić zdjęcie jego futra, bo jest niesamowite :D . Błyszcząca falowana tafla ;) No po prostu model Loreal :D
Karena - Pią Sty 02, 2015 07:45

Z tego co piszecie, to dużo się dzieciaki nie zmieniły :)
:serducho:
ema0505, Nawet jeśli nie widzi, to świetnie sobie z tym poradzi. Choć połączenie słabego wzroku z pierdółkowatością może powodować, że nie będzie pędziwiatrem.
Ale taki jego urok. :)


_____
Bracken ma zeza, a Hienek nie widzi [za dobrze].
Zwracajcie uwagę na wzrok. Bo trafił się nam uroczy miot grzecznych okularników. ;)

Hann - Sob Sty 31, 2015 13:34

Halo, rodzino! A jak wy spędzacie wieczory?



Karena - Sob Sty 31, 2015 13:50

:serducho: :serducho: :serducho: awww
ema0505 - Sob Sty 31, 2015 15:07

Hann, O matko jaki miziak! :serducho: . Aż mnie zmotywowalas do porobienia fotek maluchom. Zapowiadam dużo słodkości na wieczór :D

W swoim temacie pisałam i zadrapanym oczku Hienka. Wyglądało to kiepsko Ale na szczęście oczko dało się wyleczyć i już wszystko w porządku ;)

Edit.
Obiecane fotki. A my tak spędzamy wieczór :)
Hienek

Borys


Pozdrawiamy rodzeństwo ^^

nezu - Czw Lut 05, 2015 04:54

Bracken jest indywidualistą, niekoniecznie lubi spędzać wieczory miziany przez człowiekowatego. ;) Niemniej czasem zaszczyci mnie swoją obecnością i uwagą. ;]
No i ostatnio przekroczył wreszcie magiczną granicę 400 gramów (405).

Hann, cudowne fotki i wspaniały szczur. :)

bolek - Czw Lut 05, 2015 08:49

Aż wam zazdroszcze :serducho:
ema0505 - Czw Lut 05, 2015 09:18

nezu, wow jaka waga! Ja niestety nie mam jak zważyć kurczę, czego strasznie żałuję. Hienek miesiąc temu przy pierwszej wizycie u weta z oczkiem ważył 207 gram, więc śmiech na sali. No ale on taki tyci jest. Boys na pewno więcej ale 400g, to na pewno nie ma :)

bolek, oj jest czego! :mrgreen:

anirusz - Sob Lut 21, 2015 16:40

Dziewczyny będą miały sesyję za jakieś 2 tygodnie, także też pozdrawiamy resztę słodziaków i będziemy się meldowały :)

P.S. ja wiem że to pewnie oczywiste, ale ciągle nie mogę sie nadziwić, że z jednego miotu przyszły tak różne ogonki :mrgreen:

Karena - Sob Lut 21, 2015 20:13

anirusz, Trzymam za słowo :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group