To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - 1 września i 6 szkolnych dzwonków

Karena - Śro Paź 22, 2014 04:35

Dziś już oficjalnie: Wszystkie maluchy w swoich nowych domach :)
Właśnie ostatnia dwójka jedzie do ema0505.

Jak reszta :) ? Też tak rosną?

ema0505 - Śro Paź 22, 2014 07:53

Karena, Czekam z niecierpliwością na malce ^^
Karena - Śro Paź 22, 2014 12:21

Nie wiem o co chodzi w tym miocie, ale wszyscy partnerzy forumowiczek oszaleli na pukncie ogonów :D
Chyba mój dinfean popisał się w odchowywaniu razem ze mną ;)

ema0505 - Śro Paź 22, 2014 13:46

Karena, Oj popisaliscie się :D Hienek jest takim slodziakiem, rozdaje buziaki, zasypia przy mizianku. Genialnie go opisalas - romantyk :DD . A bezimienny husky taki ciekawski, puszysty i kochany. Wszystko musi wywachac i sprawdzić. Zwłaszcza to co mam na sobie pod bluza :P

Nie wiem czy jak wrócę do domu, to będę miała dobre światło na focenie, ale i tak postaram się jak najszybciej coś tu wrzucić ^^ . Pozdrawiam ciotki i rodzeństwo!

nezu - Czw Paź 23, 2014 03:01

Jak wszędzie spamuję, to wszędzie. ;]

Bracken już w dużej klatce. Nie okłamię nikogo, jak powiem, że stado kocha Brackena, a Bracken stado. Najlepiej dogaduje się z Hilkiem, wszystko robią razem. Małpuje starszego kolegę namiętnie. Gdyby nie oczy, mógłby być problem z ich odróżnieniem w przyszłości. Na razie określam ich poza kolorem oczu, po wielkości.
To jest dziecko - kwiat w łysym ciele.
W poprzednim wcieleniu był hippisem. :D


Hann - Czw Paź 23, 2014 19:33

Rosną?! Tys mi babo wielkoszczura gambijskiego wcisnęła jak nie patrzyłam :D ! Ragnar jest teraz prawie taki jak Buri, 2 miesiące od niego starszy. Więc albo Buras to kompletny mikrus, albo odchowałaś szczurze giganty :D .
Karena - Czw Paź 23, 2014 21:15

Hann, On też :D ?

:foty:

anirusz - Pią Paź 31, 2014 16:30

ok, to ja też dorzucam na szybko zrobione foto dziewczynek.
CiniMini pozdrawiają rodzeństwo! :)


Karena - Pią Paź 31, 2014 16:41

:serducho:
ema0505 - Pią Paź 31, 2014 17:56

Tu jeszcze fotek nie wstawiałam, więc my też przesyłamy pozdrowienia (trochę starą fotką - ale zawsze :D )

Hann - Pią Paź 31, 2014 21:28

Błyszczący grubasek :D


ema0505 - Pią Paź 31, 2014 22:04

Hann, A tak to ogole, to jaka jest odmiana malucha? Agouti wiem a dalej? :P
Hann - Sob Lis 01, 2014 08:52

Agouti berkshire nawet:D.
Hmmm. Wydaje mi się, że velveteen, chociaż nie byłam nigdy dobra w określaniu odmian futra, wiec mogę się mylić:P. Wąsiki ma w przewadze proste, lekko powywijane na końcach, futerko na dupce się lekko faluje, na reszcie ciała jest prościutkie.

anirusz - Nie Lis 02, 2014 00:45
Temat postu: szczurze panienki
Dorzucam kilka świeżych fotek Cini i Mini. Dziewczyny rosną jak na drożdżach i dokazują jak szalone. co zresztą widać :P



Karena - Nie Lis 02, 2014 00:49

Padłam i nie wstanę :serducho: !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group