To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Zirrael Rattery miot kontrolny F2 wolna samiczka

anka48 - Śro Lis 12, 2014 15:17

umarłam... jak dobrze, że miejsca w klatce brak :) ale jest po prostu piękna, cudna... :serducho:
L. - Nie Lis 16, 2014 22:31

jokada, a będą zdjęcia całego miotu, ale z pojedyncza :P ?
szlajfka - Nie Wrz 25, 2016 11:52

Odświeżam wątek. Fiołek chory na myko. Poza tym nic mu nie dolega. Jak rodzeństwo?
mmarcioszka - Nie Wrz 25, 2016 12:17

Felina ma się dobrze, raz miała katar i tyle jej chorób.
Jest za to wrednym złośnikiem - gryzie ludzi i szczury.

szlajfka - Nie Wrz 25, 2016 15:25

Gryzie? A Fiołuś taki łagodny, wrażliwy. Nie wrodziła się w braciszka :)
szlajfka - Czw Wrz 29, 2016 18:31

Wszystkiego najlepszego dla eFeczek z okazji drugich urodzinek!! :urodziny: :tummykiss: Zdrówka dla rodzeństwa! :serducho:
mmarcioszka - Czw Wrz 29, 2016 18:46

O, to dziś!
Sto lat :)

maris - Czw Sty 26, 2017 20:36

Fiołek pod koniec października zamieszkał u mnie. Tak jak Rubin połączył się z moimi chłopakami błyskawicznie, tak z Fiołkiem były problemy, żeby dogadał się z Mikanem i Totkiem. Bardzo się denerwował, co nakręcało ich jeszcze bardziej. Na etapie neutrala i małej klatki było spokojnie, problemy zaczynały się przy klatce dużej. Przez pewien czas mieszkał tylko z Pringlesem, bo jego akceptował i się nie bał. Pod koniec grudnia skorzystałam z okazji urlopu i wizyty u rodziców na czas Święta-Sylwester i udało się chłopaków połączyć tam u rodziców. Teraz mieszkają już w 4 - Fiołek się wyluzował i się do nich przekonał :)
Zdrowotnie: od kilku dni kicha bardziej i osłuchowo też jest gorzej niż było (bo ma przewlekłe pozapalne zmiany w drogach oddechowych), więc dostaje leki - w tym momencie już jest poprawa.
Za chwilę eFeczki będą kończyć 2 lata i 4 miesiące :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group