To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Narodziny miotu kontrolnego R2 SunRat's

SzczurLOVE - Pon Lis 10, 2014 01:25

Papi napisał/a:
Tyle maluchów już w swoich domkach, a moja Rubinka (Rewolucja) jeszcze musi tydzień poczekać
trzymam kciuki żeby szybciutko Ci zleciało :kciuki: :glaszcze: :grouphug:
Zizollo - Nie Lis 16, 2014 22:49

Papi i jak maluchy już u Ciebie? możecie się nareszcie sobą nacieszyć? :]

mam nadzieję,że już tak i moje kciuki nie są już potrzebne ale i tak podsyłam :kciuki:

Papi - Nie Lis 16, 2014 23:43

SzczurLOVE, Zizollo, dzięki pomocy maris właśnie dojechałyśmy do domu z maleńką Rewolucją :serducho: Juz zapomniałam, że dzieciaki są takie maleńkie :) Nasza mała księżniczka jest bardzo grzeczna :serducho:
Mao - Pon Lis 17, 2014 00:32

Papi, a ja mam odwrotnie wrażenie - mi się wydaje, że Rusia jest dosyć duża jak na dziecko O.o

O samej Rusi - najgrzeczniejsze dziecko na świecie :serducho: Taka spokojna, pod bluzą siedzi, na dłoni się kładzie, cudo, nie szczur. Oby jej nie przeszło :mrgreen:

Pyl - Pon Lis 17, 2014 01:17

A ja widziałam :> Załapałam się na podglądanie transportowanych maluchów :P

No i trzymam kciuki za łączenie i za młode duchem stado :kciuki:

Zizollo - Pon Lis 17, 2014 11:05

Papi napisał/a:
Juz zapomniałam, że dzieciaki są takie maleńkie :)


oj tak bo długim czasie niedoszczurzania i nie obcowania z takimi małymi szkrabami człowiek naprawdę nie może się nadziwić :)

kciuki za łączenie :kciuki: :kciuki: :kciuki:

SzczurLOVE - Pon Lis 17, 2014 12:24

Papi napisał/a:
SzczurLOVE, Zizollo, dzięki pomocy maris właśnie dojechałyśmy do domu z maleńką Rewolucją :serducho: Juz zapomniałam, że dzieciaki są takie maleńkie :) Nasza mała księżniczka jest bardzo grzeczna :serducho:


widziałam Rewolucję w sobotę mała jest śliczna :) chociaż powiem Ci że jest trochę większą od mojego Robina mały normalnie wygląda jak mysza choć cały czas go podkarmiam :P no ale może sie jeszcze wyciągnie jak brat z eSek mój Stephen który jest tak duży ale nie gruby tylko wielki po prostu dlugaśny z wielkim pyszczkiem :P jest średnio o 1/3 większy niż Salvador i Sebastian :) także nie martw sie Rewolucją chłopaki tez malutkie z eRek sa :)

Papi - Pon Lis 17, 2014 14:17

Pyl napisał/a:

A ja widziałam Załapałam się na podglądanie transportowanych maluchów

A ja pierwszy raz mogłam pozachwycać się chłopakami :mrgreen: wiem, że dla kogoś, kto ciągle tarmosi jakieś szczury brzmi to dziwnie :lol: , eReczki słodkie chlopaki, ale Szarlej :serducho:
Zizollo napisał/a:
oj tak bo długim czasie niedoszczurzania i nie obcowania z takimi małymi szkrabami człowiek naprawdę nie może się nadziwić

ja w lecie się doszczurzałam, ale te moje panny tak rosną, że maleństwo rozczuliło mnie do reszty. Pewnie dlatego też, że nie mam kontaktu z innymi szczurami tylko z moimi
SzczurLOVE napisał/a:
widziałam Rewolucję w sobotę mała jest śliczna chociaż powiem Ci że jest trochę większą od mojego Robina mały normalnie wygląda jak mysza choć cały czas go podkarmiam
no to będzie jak z moją Ozisią z O2, ja ciągle piszę jaka ona maleńka, a wszyscy odpisują, ze ich dzieciaki z tego miotu jeszcze mniejsze :lol:

Dziękuję za wszystkie kciuki i proszę o więcej, bo w nocy miałam ochotę na nogach do Warszawy iść po towarzystwo dla maleńkiej, żeby tylko sama nie siedziała w klatce. Skończyło się jednak na 2 wolnych dniach od pracy, żebym mogła pobyć z maleńką, szef pytał które to dziecko mam chore :P . Oby moje dziewczyny szybko ją zaakceptowały.

SzczurLOVE - Pon Lis 17, 2014 19:38

Dużo kciuków :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Papi - Śro Lis 19, 2014 13:21

Jesteśmy na dobrej drodze, oby łączenie Rubinki z resztą stada nadal było bezproblemowe :kciuki: (szczegóły w naszym temacienie :wink: )
maris - Czw Lis 20, 2014 13:38

Mao, Reynevan to przeciwieństwo Rusi - skacze jak pchełka, wszędzie go pełno, zaczepia Szarleja i nie usiedzi w jednym miejscu :D Pod bluzą łazi cały czas, gania za ręką i nie w głowie mu jakieś pieszczoty :P Za to Szarlej jest statecznym chłopcem i jest pierwszy do jedzenia.
W sumie pasują do nich imiona - bohaterowie, którzy je noszą, mają podobne charaktery :P

Papi, kciuki za łączenie :) My zaczynamy jutro rano.

Papi - Czw Lis 20, 2014 23:02

Nie wiedziałam co to szczęśliwy szczur dopóki nie zobaczyłam Rubinki w klatce z resztą stada, szczury są zdecydowanie stadne. Dziewczyny, jeszcze nie w klatce docelowej, a w alasce, ale razem, zero pisków i przepychanek. Jeszcze trochę przed nami, ale jak na razie łączenie Rubisi ze stadem przebiega bardzo spokojnie.
SzczurLOVE - Pią Lis 21, 2014 00:42

Mój Robin to mały wariacik :) szaleję jak mały potwór :) u nas wybiegi wspólne ale klatki osobne bo dzieciaki przechodzą jeszcze między prętami :P :huh2: :saywha:
Papi - Pią Lis 21, 2014 09:10

SzczurLOVE, no wiesz, Ty jesteś jedna, a szczurów jeśli dobrze liczę 12, powinnaś oddać im swój pokój, a sama kimnąć się w klatce :P
U nas spokojna noc w alasce, tylko mi Rubinka zaburzyła rytm dobowy szczurów. Zawsze tak ładnie spały między 2 a 6 rano, a dzisiaj maluch rozruszał dziewczyny i były gonitwy w klatce :-)

Po spokojnej łączeniowo ale pełnej zabaw nocy, dziewczyny wreszcie poszły spać wszystkie razem w tunelu, musicie mi uwierzyć, Rubisia też tam jest :)
Widok z trzech stron tunelu:

SzczurLOVE - Sob Lis 22, 2014 03:29

hahah :) uśmiałam się :) Papi, moje ogony najchętniej ładują się do mnie na łóżko także ze mną na tym łóżku (notabene jedynej mojej prywatnej przestrzeni 12 szczurzych Panów się kisi - łażą po mnie, iskają mi głowę i podgryzają palce u stóp :P

A Robin mój piękny huskacz już prawie cały wyhaszczał została mu tylko znaczona głowa zaszta już praktycznie biała co z beżowym łepkiemi wielkimi dumbo uszami daje komiczny efekt :) ciekawe czy drugi husky z miotu też tak samo wygląda :) :huh2:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group