To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Narodziny miotu kontrolnego R2 SunRat's

SzczurLOVE - Wto Paź 21, 2014 12:25

Hurrrra !!!! i wszyscy szczęśliwi :) bierzcie od henioka maluchy na żywo miot jeszcze piękniejszy!!!
Zafrinka - Wto Paź 21, 2014 14:45

I udało się pozmieniać :-)
Papi - Wto Paź 21, 2014 18:46

Zafrinka, dlaczego miałoby się nie udać, wszystko się da :-) a moja robocza Rewolucja już ma imię Rubinka, cud jakiś, że dzieci tak szybko się zgodziły ze sobą ;-)
Papi - Czw Paź 23, 2014 11:31

Ładna ta wolna szczurzynka i tak patrzy na mnie :roll:
SzczurLOVE - Pią Paź 24, 2014 02:16

to się nawet nie zastanawiaj :) bierz bo wyjątkowo piękne dzieciaki :) ja swojego księcia się już nie mogę doczekać :) :grouphug:
Papi - Pią Paź 24, 2014 10:28

SzczurLOVE, oj ja to już tak mam, że się muszę dobrze zastanowić, ręce tylko dwie a doba ciągle tak samo krótka ;-) Chciałam zawsze doszczurzać się 2kami, bo to dla maluchów lepsze ale jakoś przeraża mnie 7 szczurów w klatce. Maleńka z tego miotu to taka spontaniczna decyzja, zakochałam się w rodzicach miotu i musiałam mieć choć jednego ich maluszka :serducho:
SzczurLOVE - Pią Paź 24, 2014 12:11

ja to samo spontan totalny :) jak byłam u henioka obejrzeć S2 i zdecydować czy biorę 2 czy 3 dzieciaki to zobaczyłam M7 z R2 i normalnie się w nim zakochałam mimo że wtedy nawet oczu nie miały otwartych i były totalne kluski, które tylko leżały i ciamkały biedną Tortilkę :P i wtedy zobaczyłam Robina i ... :serducho:
Pyl - Pią Paź 24, 2014 12:19

Off-Topic:
SzczurLOVE, to może powinnaś tutaj nieco poczytać? :>

Papi - Pią Paź 24, 2014 12:35

SzczurLOVE, gdybym miała blisko do dobrego weta, to pewnie bym się tak długo nie zastanawiała. Łatwo wpaść w pułapkę tych kochanych zwierzaków i maksymalnie zapełnić klatkę :mrgreen: . Z jednej strony myślę sobie: mam tak daleko do Warszawy, a tu taka okazja,jest transport i piękne maluchy, to może od razu wezmę 2, no i nie będzie jednemu smutno zanim dołączy do stada i będzie mieć zawsze siostrę do zabawy. Ale z drugiej strony jeszcze nie wiem co to starość i poważne choroby szczurze, a w małej mieścinie nie ma szczurzego weta pod ręką. Myśle, cały czas myślę i jeszcze nie wiem jaka będzie decyzja :roll:
SzczurLOVE - Sob Paź 25, 2014 00:33

Pyl napisał/a:
Off-Topic:
SzczurLOVE, to może powinnaś tutaj nieco poczytać? :>


Pyl oj tak koniecznie muszę się zapisać do tej grupy wsparcia :P ale do zoologów już nie wchodzę :) kupuje ściółkę na zooplusie oczywiście wchodząc przez forum :)

No i już sobie obiecałam szczęśliwa 13 jest limitem choćby się waliło i paliło :) ale do szczuroholików chętnie dołączę będę miała w chwilach zwątpienia gdzie ukoić nerwy :) Jak przeczytałam że miałaś 37 sztuk to szczęka opadła a zaczyna się zawsze od jednego lub dwóch a potem bywa różnie :) Także już się zapisuje bo rzeczywiście trochę zaczęłam się czuć chora :P

SzczurLOVE - Sob Paź 25, 2014 00:36

Papi, no tak bez dobrego weta pod ręką to jak bez ręki ;/ ja na szczęście w Wawie mam dosyć blisko więc rozumiem wahanie nad kolejnym ogonkiem ale póki myślisz to znaczy że panna Cię ciągnie i doskonale wiem czemu :P
Papi - Sob Paź 25, 2014 12:32

Off-Topic:
SzczurLOVE, kusi, kusi przede wszystkim dlatego, że w przypadku dłuższego łączenia nie byłaby sama, w razie jakichkolwiek problemów w takiej sytuacji każdy mieszkający bliżej Warszawy zwyczajnie może dobrać maluszka w każdej chwili, ja będę miała z tym problem ze względu na odległość. Adopcyjne maluchy też są rzadkością w moich okolicach. A może to tylko wymówka :roll: takie tłumaczenie sobie, że przecież 2 będzie lepiej na starcie :P . A malutka śliczna, tak jak piękne panny z S2 :serducho:

heniok jest szansa na jakieś weekendowo-wybiegowe foty maluchów?

Zafrinka - Pon Paź 27, 2014 13:03

I jak tam maluszki?
heniok - Pon Paź 27, 2014 20:03

Papi napisał/a:
heniok jest szansa na jakieś weekendowo-wybiegowe foty maluchów?
Po weekendzie ale są :wink:

Zafrinka, Dobrze :) W tym tygodniu czeka je przegląd u weta.

Wszystkie maluchy mają domki.
Nie pytajcie kto jest kto na zdjęciach.








Pyl - Pon Paź 27, 2014 20:13

heniok napisał/a:
Nie pytajcie kto jest kto na zdjęciach.
Jak to kto? SZCZURY :P

Mnie nie rozpoznasz?!?

A ja dziś byłam, widziałam i miziałam :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group