To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Narodziny miotu kontrolnego R2 SunRat's

Papi - Pon Paź 20, 2014 19:59

szlajfka, gratuluję, M5 piękny chłopak :serducho:
szlajfka - Pon Paź 20, 2014 23:37

Papi, już go kocham i nie mogę się doczekać aż będzie u mnie!! A Ty którego bierzesz? :)
Papi - Pon Paź 20, 2014 23:47

szlajfka, no właśnie ja tak spontanicznie :-) ale obiecuję, ze już więcej nie będę wchodzić na planowane i urodzone mioty ;-) . Jeśli wszystko się uda to biorę dziewczynkę do mojego stadka ale wszystko w rękach henioka :-) A którą? Nie ważne, ja umiem wybierać tylko chłopaków, do dziewczyn podchodzę zbyt emocjonalnie. Najbardziej jednak chyba podoba mi się f1
szlajfka - Pon Paź 20, 2014 23:54

F1 też śliczna. Kocham dumbo, są przesłodkie! A Tobie życzę żeby się udało, nie ma nic fajniejszego niż nowe maluchy w stadzie :) U mnie dwa dziadki, tylko śpią, więc potrzeba młodej krwi :mrgreen: i będą dwa maluchy!
CptAgnes - Wto Paź 21, 2014 09:42

Trzymam mocno kciuki żeby M1 powędrował do mnie :(
Papi - Wto Paź 21, 2014 09:49

CptAgnes napisał/a:
Trzymam mocno kciuki żeby M1 powędrował do mnie

:lol: a co mi szkodzi tez trzymam kciuki żeby M1 wybrał właśnie Ciebie :mrgreen: , powodzenia :kciuki:

Zafrinka - Wto Paź 21, 2014 10:13

Ukradłam f1 :D :D Rosalia :serducho:
Papi - Wto Paź 21, 2014 10:18

Zafrinka, jak mogłaś ;( , no dobra dzięki Tobie, jeśli heniok potwierdzi, że mogę wybierać, będę miała łatwiejszy wybór :P
Ja jestem ślepa, a na umaszczeniu kolorystycznym szczurów niewiele się znam, więc proszę o pomoc czy himalayan russian blue point jest jaśniejsza od siamese russian blue point i czym one się dokładnie różnią, co może z nich wyrosnąć?

Zafrinka - Wto Paź 21, 2014 10:30

Papi jestem nieprzytomna od wczoraj przez grypę. Napisałam do henioka że się pomyliłam z numerkami. Myślałam o f3 :/
Papi - Wto Paź 21, 2014 10:44

Zafrinka, f3 też piękna, gdybym miała wybierać z całej trójki, to własnie zastanawiałabym się czy wybrać f1 czy f3, a tak czekam na Twój wybór :-)
Zafrinka - Wto Paź 21, 2014 10:49

f1 jest słodka, ale to w f3 się zakochałam :( mam nadzieję, że uda się jeszcze poprawić
Papi - Wto Paź 21, 2014 10:55

Na pewno, przecież heniok zrozumie, a i tak po Tobie nikt jeszcze nie wybierał. Ja czekam cały czas na wiadomość, bo jeśli wczoraj dobrze zrozumiałam to teraz będzie moja kolej wyboru :mrgreen:
Zafrinka - Wto Paź 21, 2014 11:11

Będziemy miały siostrzyczki :D :D
Papi - Wto Paź 21, 2014 11:20

Zafrinka napisał/a:
Będziemy miały siostrzyczki :D
mam nadzieję :( , czekam co mi heniok odpisze

:mrgreen: już nie czekam, już mam Rewolucję, ale to na pewno będzie aniołek :wink: :serducho:

heniok - Wto Paź 21, 2014 12:01

I po rezerwacjach
Została wolna samiczka i dwóch słodkich panów

Komu siamka ? :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group