To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Narodziny miotu kontrolnego R2 SunRat's

szlajfka - Nie Paź 19, 2014 21:38

Papi, wiem, że czeka, ale chcę już to mieć na papierze :] A noc będzie dłuuuga, oj tak! Nie doszczurzałam się od prawie 2 lat, dlatego taką zjarę teraz mam :D Ale najważniejsze, że wszystko na dobrej drodze i maleństwa żyją i mają się ok!
Papi - Nie Paź 19, 2014 21:44

szlajfka napisał/a:
Ale najważniejsze, że wszystko na dobrej drodze i maleństwa żyją i mają się ok!
i są przepiękne :serducho:
SzczurLOVE - Nie Paź 19, 2014 21:55

szlajfka napisał/a:
Właśnie, cicho jakoś.. A miały być rezerwacje najpóźniej w weekend, a weekend się kończy... Mój Fiołeczek czeka na braciszka w swoim wieku :P W dodatku siam to moje marzenie od wielu lat, dlatego na żadnego szczura nie czekałam jak na tego.. :oops:


Szlajfka ja też czekam i się doczekać nie mogę a już sobie upatrzylam chłopaka tylko nie wiem czy będzie mój bo druga w kolejce jestem ale palce skrzyżowane więc może się uda :) a ty już wiesz którego byś chciała??? :)

szlajfka - Nie Paź 19, 2014 22:01

Właśnie ja nawet nie wiem, które to chłopaki ani czy jest jakaś kolejka do takiego, jakiego bym chciała, więc dlatego tak się denerwuję. :kciuki: Na zdjęciach grupowych jest kilka, które sobie upatrzyłam, ale płci z pyszczka nie wyczytam :P
SzczurLOVE - Nie Paź 19, 2014 22:17

szlajfka napisał/a:
Właśnie ja nawet nie wiem, które to chłopaki ani czy jest jakaś kolejka do takiego, jakiego bym chciała, więc dlatego tak się denerwuję.



A która jesteś w kolejce bo jak pierwsza to się martwić nie musisz :P

szlajfka - Nie Paź 19, 2014 22:20

No własnie nie wiem. Nic nie wiem.
SzczurLOVE - Nie Paź 19, 2014 22:23

to napisz do henioka on Ci wszystko powie bo to szczurmistrz :P
szlajfka - Nie Paź 19, 2014 22:35

W sumie nie wpadłam na to, czekam tylko na wiadomość od niego :P
SzczurLOVE - Nie Paź 19, 2014 23:49

hahah :) nie martw się :P jutro pewnie będą zdjęcia już :)
heniok - Pon Paź 20, 2014 12:01

Samice:

F1 – dumbo, standard, siamese russian blue point, husky - rezerwacja Papi - REWOLUCJA





F2 – dumbo, standard, himalayan russian blue point, self - rezerwacja Mao - RUSIA RUSKA KNIAHINI




F3 – dumbo, standard, siamese russian blue point, self - rezerwacja Zafrinka - ROSALIA






Samce:

M1 – standard, standard, siamese seal point, husky - rezerwacja CptAgnes - ROCKY





M2 – dumbo, rex, siamese russian blue point, self - rezerwacja maris - REYNEVAN





M3 – dumbo, standard, siamese russian blue point, self - rezerwacja olus_165 - RADZIWIŁŁ





M4 – standard, rex, siamese russian blue point, self - rezerwacja Olinek - RUDOLF CZERWONONOSY





M5 – dumbo, rex, siamese russian blue poit, self - rezerwacja szlajfka - RUBIN ROBERTO






M6 – dumbo, standard, himalayan agouti point, husky - rezerwacja olus_165 - ROKOSZ





M7 – dumbo, rex, siamese seal point, husky - rezerwacja SzczurLOVE - ROBIN WILLIAMS





M8 – standard, rex, himalayan agouti point, husky - rezerwacja CptAgnes - RAMBO






Część maluchów się mocno zestresowała przy zdjęciach co od razu widać na nosach.
Jestem w pracy i nie mam dostępu do listy z kolejnością wyboru więc musicie wytrzymać do wieczora.

Papi - Pon Paź 20, 2014 12:22

Cuda i jak Wy teraz dziewczyny wybierzecie, jak oni wszyscy tacy piękni :mrgreen: . M6 i M7 :serducho: chyba najbardziej mi się spodobali. Dziewczynki wszystkie trzy piękne, ale F1 najpiękniejsza :serducho:
Off-Topic:
A może mi ktoś napisać czy czerwonookie maluchy róznią się od siebie, nie chodzi mi nawet o te konkretne, ale czasem są szczurki z takimi bajecznie rubinowymi, ciemnymi oczętami a czasem są one blado czerwone. Jak to jest, czy to jest zawsze czerwony czy rozróżnia się jeszcze wśród nich inne?

Shiva - Pon Paź 20, 2014 13:47

Papi napisał/a:
M6 i M7 :serducho: chyba najbardziej mi się spodobali.

Popieram! Przystojniaki z nich będą :D

szlajfka - Pon Paź 20, 2014 14:06

Cytat:
Cuda i jak Wy teraz dziewczyny wybierzecie, jak oni wszyscy tacy piękni :mrgreen:

Dostałam oczopląsu normalnie :D Decyzja trudna, ale już wybrałam :serducho:

SzczurLOVE - Pon Paź 20, 2014 14:33

Moje M7 :) Boże nie mogę normalnie jest boski :) Normalnie kooocham <3 a dopiero druga w kolejce :( kto jest pierwszy niech się zlituje :kciuki:
Olinek - Pon Paź 20, 2014 15:02

Pipipi jakie wszystkie piękne <3 a ja nawet nie wiem, która jestem w kolejce, ale juz mnie uwiódł pewien pan jednym spojrzeniem :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group