To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Narodziny miotu kontrolnego R2 SunRat's

maris - Wto Lut 17, 2015 11:34

Reynevan to sznurówek, długi i chudy. Nie usiedzi w miejscu dłużej niż 2 sekundy. Torpeda i zbójnik. Gryzie poduszki i pościel, wspina się wszędzie i włazi tam, gdzie nie wolno :twisted: Skacze jak małpka. Jest radosny, rozbrykany i zawsze chętny do zabawy. Niesamowicie mądry. Obowiązkowym elementem wybiegu jest sprawdzenie co jest w koszu na śmieci :P

Jak tak czytam o Waszych R-kach, to stwierdzam, że Renuś chyba jest podmieniony :P Albo po prostu dopasował się do imienia, które mu nadaliśmy. Mizianie? Pfff, puś mje! Muszę pobiec jeszcze pod łóżko, na łóżko, za szafę, na szafę, do kosza, na klatkę, na regał...

maris - Pon Mar 16, 2015 21:46

Reynevanowi zrobił się ropień w okolicy gruczołu napletkowego - jutro jedziemy go oczyścić.
Waga z 14.03.2015: 499g :shock: - długie to to i szczupłe :serducho:
Zdjęcia wkrótce ;)

SzczurLOVE - Nie Mar 22, 2015 16:12

maris, jak tam Reynevanek?

Mój Robinek dużo mniejszy jest tylko 345g wiec jak przeczytałam że Reynevan prawie 500g to aż mnie w fotel wbiło :P

szlajfka - Nie Mar 22, 2015 16:57

To wstyd się przyznać, ale Rubin waży ok 560 g... :roll: On jest takim żarłokiem, że jak widzi, że mam coś do jedzenia to biegnie na łeb na szyję z drugiego końca pokoju. Jak wrzucam im do klatki to też pierwszy już stoi i czeka. Swojemu kumplowi Fiołkowi zabiera. :roll:
SzczurLOVE - Nie Mar 22, 2015 17:12

szlajfka, nie wierzę :shock:
To dopiero królewicz Ci wyrósł :P

Papi - Nie Mar 22, 2015 20:32

No to ogromne chłopaki Wam wyrosły, ale Rubisia jak na dziewczynę też duża, dwa tygodnie temu ważyła 339 g, nie jest jednak grubaskiem, jest duża i zgrabna :-) Nie bywam ostatnio zbyt czesto na forum, ale zawsze miło poczytać o rodzeństwie, szczególnie jeśli to dobre wieści. Maris co u Reynevanka?
Czytając o waszych eReczkach zastanawiałam się co napisać o Rubisi...na pewno wzięła sobie do serca imię z papierów, prawdziwa z niej REWOLKA. Jest bardzo mądrym i sprytnym szczurem i myślę, ze byłaby świetna w roli alfy, jednak alfa w stadzie już jest. Właściwie nie mogę napisać, ze Rubisia walczy o pozycję bo robi to sprytnie i z jednej strony cały czas pokazuje, ze ma swoje zdanie ale z drugiej walk, przynajmniej takich ostrych w stadzie nie ma. Jest wesoła i pewna siebie w stadzie ale jezeli chodzi o relacje z człowiekiem to jest nieufna w stosunku do obcych i zupełnie inaczej traktuje mnie i innych domowników. Czasem jest zazdrosna i zaborcza o moje względy. Nie jest typowym pieszczochem jak moje eNeczki ale bardzo, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem i wrecz się tego domaga. Jest takim słodkim dzieciakiem w stosunku do człowieka. Jest bardzo wesoła i często rozrabia.

SzczurLOVE - Nie Mar 22, 2015 22:50

Papi, to super wieści :serducho:
wygląda na to że mój Robin powinien być babeczką bo wielkościowo-wzrostowy wskaźnik ma taki jak Twoja dziewczynka :P ehhh tylko te jego jajka psują wizerunek samiczki :P

SzczurLOVE - Śro Kwi 01, 2015 14:35

W poniedziałek nasze eReczki skończyły pół roku!!! :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: Wszystkiego Najlepszego dla rodzeństwa od Robinka i oczywiście ode mnie :serducho:
szlajfka - Śro Kwi 01, 2015 16:59

SzczurLOVE, aaa a ja zapomniałam :shock: a dzień wcześniej Fiołek skończył też pół roku i też zapomniałam. Ale ze mnie matka..

Tak czy siak najlepszego dla rodzeństwa! :kwiatek:

SzczurLOVE - Czw Kwi 02, 2015 00:19

szlajfka, wypraw spóźnione urodzinki :P Moje w ramach świętowania dostały wielką michę kaszy jaglanej z banankiem i jogurtem naturalnym :)
CptAgnes - Czw Kwi 16, 2015 16:24

Co do wag to Rocky ma około 540 albo 60 nie pamiętam dokładnie, jest OGROMNY :D Szlajfka- on tak jak Rubin niesamowity żarłok, gdy tylko zbliżysz się do klatki albowyczai skradanie się do klatki - wisi na kratkach i pierwszy do jedzenia, jak się da to jeszcze próbuje ukraść bratu i kolegom :roll: wiecznie głodny potworek... a Rambo 480 około i niestety tak jak Reynevanowi zrobił mu się taki sam ropień, dzisiaj byliśmy się dowiedzieć co to było dokładnie i nakłuwaliśmy + antybiotyk a jutro na oczyszczanie i dalej usuwanie torebki, żeby się nie odnawiał :| zrobił mu się dosłownie w ciągu kilku ostatnich dni, sama teraz trochę chorowałam więc starałam się trzymać od nich z daleka, ale wczoraj wieczorem mi coś mignęło w klatce i na szczęście to TYLKO ropień :? ale co mi stresu narobił to jego... zdjęcie brzuszka
CptAgnes - Pią Kwi 17, 2015 23:41

Po godzinnym zabiegu mały czuje się raczej dobrze, szybko do siebie dochodzi i szybko się wybudził, ALE niestety otworzył sobie ranę :? Mam nadzieję tylko, że nie będzie się babrać ani nic z nią dziać... Będzie jeszcze 4 dni na antybiotyku.
SzczurLOVE - Wto Cze 02, 2015 00:02

Nasze eReczki dwa dni temu skończyły 8 miesięcy!!! :urodziny:
Robinek waży obecnie 450g także przegonił brata ciotecznego z miotu S2 Salvadora z którym mieszka i który jest starszy o 2 tygodnie :)

Jak tam Wasze eReczki? :)
Bo Robin o rodzeństwo wypytuje :P

maris - Pią Cze 05, 2015 00:36

Ale ten czas leci... Reynevan waży 538g (tyle co nasz roczny Pringles), przy czym Renuś jest wciąż długi i szczupły :) Ze zdrowiem w porządku, wtedy ropień wygoił się całkowicie po wycięciu martwicy i oczyszczeniu. Póki co nie było nawrotu. Miał epizod z kichaniem w maju, ale już jest ok.
Z zachowania Renuś jest eksploratorem, jego charakter nie zmienił się zbytnio od mojego ostatniego opisu z lutego :P Może tyle, że jest bardziej wyluzowany podczas miziania, ale w zasadzie za długo na rękach nie usiedzi. Jego sierść zrobiła się cudownie mięciutka, ma pięknego pointa i jest kochany zarówno w stosunku do ludzi jak i szczurów.

SzczurLOVE - Wto Cze 09, 2015 13:18

maris, jakieś zdjęcie Reynevanka plissss! Chociaż jedno :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group