To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Narodziny miotu kontrolnego R2 SunRat's

szlajfka - Sob Lis 22, 2014 11:51

Cytat:
A Robin mój piękny huskacz już prawie cały wyhaszczał została mu tylko znaczona głowa zaszta już praktycznie biała co z beżowym łepkiemi wielkimi dumbo uszami daje komiczny efekt

A mój Rubinek dostał pointa na czole. I łazi taki z ciemną czapeczką :lol:

Oluś - Pon Lis 24, 2014 18:25

Rokosz i Radziwiłł rosną w oczach i dokazują ile wlezie. :D Rokosz zdecydowanie przoduje w psotach, a Radziwiłł mnie zachwyca swoim spokojem i tym jak niesamowicie lgnie do człowieka. No nie miałam jeszcze tak proludzkiego szczurzego dziecka. :serducho:

I Radziwiłłowi zaczynają wybarwiać się pointy. :serducho:

Papi - Pon Lis 24, 2014 23:31

olus_165, ale on śliczny :serducho:
A Rubinka już cała biała :)

Zizollo - Śro Lis 26, 2014 09:04

Radziwiłł :serducho:
CptAgnes - Czw Lis 27, 2014 21:49

Rocky zbielał dość bardzo, już ledwo widać jego znaczenie na łebku, wszystkich ustawia i rządzi, gdy ktoś się bije to leci i rozdziela braciszków. A Rambik trochę spokojniejszy i w dotyku jak zabawka z Nici :D tylko on z całego mojego przedszkola potrafi usiedzieć chwilkę na kolanach, ale razem z Rockym wspinają się po zewnętrznej stronie klatki jak tylko się ją otworzy..jutro przed południem porobię zdjęcia, żeby w miarę jakieś światło było, dziś już próbowałam, ale są za szybkie :roll:
Oluś - Sob Gru 06, 2014 19:38

Rośniemy. :D

Radziwiłł


Rokosz


Razem :serducho:

szlajfka - Nie Gru 07, 2014 00:33

Wyglądają prawie jak dorosłe szczury! Chociaż mój Rubinek też już duuży. I poincik coraz lepiej widoczny! :serducho: Też muszę jakieś zdjęcia maluchom porobić i wrzucić :)
SzczurLOVE - Wto Gru 16, 2014 01:21

Robin też rośnie :)
SzczurLOVE - Wto Gru 16, 2014 01:22

Choć po nim to mam wrażenie że jeszcze mocno widać że dzieciak z pyszczka :P
Oluś - Wto Lut 03, 2015 18:38

Moje R-ki są szczurzymi ideałami. :serducho: Rokosz jest nieco "elektryczny" i bardzo ruchliwy, a Radziwiłł to 100% plastelinka i luzak. :serducho:

Radziwiłł


Rokosz


Razem :serducho: No i wiadomo, który rządzi. :wink:

mmarcioszka - Wto Lut 03, 2015 18:57

olus_165, super są te Twoje zdjęcia, zazdraszczam :serducho:
SzczurLOVE - Wto Lut 03, 2015 19:10

Rokosz i Radziwił ślicznoty :) My też się Robinkiem pochwalimy z którego wyszedł nam velveteen <3
szlajfka - Wto Lut 03, 2015 22:26

A mój Rubinek łobuz straszliwy! Sikacz i gryzoń jak nie wiem. Ale też miziak jakich mało. Przychodzi, przytula się, chodzi za mną, wspina się po nogawce... Słodziak! Aż tak bardzo uczuciowego szczura to ja jeszcze nie miałam :serducho: A przy tym żarłok :P

Wstawię kiedyś zdjęcia, obiecuję :mrgreen:

CptAgnes - Pon Lut 16, 2015 19:09

Rambo mały spokojny aniołek, jednak wlezie wszędzie gdzie tylko chce, Rocky jak tylko przez sekundę na niego nie patrzę nagle dziwnym trafem już jest na stole i próbuje zwiać z pudełkiem smakołyków w pyszczku :roll:
Jak już pobiegają chwilę to czasem Rambo okazuje się kochanym pieszczoszkiem :) -> Pieszczoch

Mao - Pon Lut 16, 2015 20:09

A Rusia to mały wypłosz trochę, ale jak się ją weźmie na ręce, to jest najgrzeczniejsza na świecie - kolejny sanrats-tuliszczur :serducho:
Trudno przejść obok klatki nie biorąc jej na ręce, kiedy ona stoi przy prętach i się patrzy ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group