To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 2

Senthe - Nie Cze 04, 2017 18:58

Jakieś legowisko na dachu tego domku? (Swoją drogą, jeśli domek jest drewniany, to raczej długo nie pożyje.)
Remii - Nie Cze 04, 2017 19:30

Senthe napisał/a:
jeśli domek jest drewniany, to raczej długo nie pożyje


Dlaczego? Szczury raczej nie mają w zwyczaju zjadania własnych domków (no chyba że tych zrobionych z ziół).

Senthe - Nie Cze 04, 2017 19:42

Bo prawdopodobnie przesiąknie zapachem moczu i będzie ciężko z nim wytrzymać w jednym pomieszczeniu ;)
Remii - Nie Cze 04, 2017 19:49

Mój domek ma się dobrze, wciąż przyjemnie pachnie drewienkiem, a nie żadnym moczem. Czyli polecasz plastikowe czy brak domków...?
Borówka - Nie Cze 04, 2017 19:53

Raz go porządnie czyściłam i narazie jest dobrze, wytrzymał już 6 miesięcy, zobaczymy ile jeszcze. :P
Senthe - Nie Cze 04, 2017 20:13

U mnie są tylko plastikowe, drewnianych sobie nie wyobrażam przy tempie w jakim moje stwory obsikują wszystko co mogą, no ale skoro u Was działa, to pogratulować : )
Remii - Nie Cze 04, 2017 20:30

Moim pierwszym wyborem były drewniane - prezentowały się o wiele ładniej niż plastikowe, które zdawały mi się odpychające i dosyć badziewne.

I do tej pory jestem zadowolona z wyboru. :mrgreen:

olgapsiara - Pon Cze 05, 2017 14:18

Nasz Critter Nation 162 :)


szczurkai - Pon Cze 05, 2017 14:55

olgapsiara, piękna :serducho:
Borówka - Pon Cze 05, 2017 17:07

Ale ślicznie :serducho:
Senthe - Pon Cze 05, 2017 17:56

Szczurze królestwo :sirwwt:
olgapsiara - Pon Cze 05, 2017 19:23

Senthe, Borówka, szczurkai, bardzo dziękuję dziewczyny :serducho:
limomanka - Pon Cze 05, 2017 20:54

Borówka, rura na dno. Ewentualnie jakiś hamak albo domek typu plaster miodu, na całą szerokość klatki :-)
Borówka - Pon Cze 05, 2017 22:22

Dzięki, limomanka :)
klapouszek29 - Pon Wrz 25, 2017 13:01

Witajcie, jestem kompletną świeżynką jeśli chodzi o szczurki, kiedyś się tutaj zaliłam , że moge mieć szczurków bo rodzina ma uczulenie i uprzedzenia, teraz będę mieszkać gdzie indziej i mogę sobie pozwolić na szczurasy :)

Zakupiłam klatuchę, odkupiłam za grosze, dałam za nią 80złotych.. :) Myślę, że dobry deal, klatka ma wymiary 150/79/52cm. Początkowo będą dwie szczurzyce, z czasem mam nadzieję wieksze stadko. Dopiero za 2 miesiace będą szczurki u mnie, póki co będę kompletowac wyposażenie, już myśle co zrobić z drewnianymi półkami, chyba je czymś zastąpię, szukam inspiracji oglądając wasze klatuchy :) zakupiłam za grosze w pepco na wyprzedaży polarowe koce, które przerobię na hamaki, tunele itp.. kupię jakieś rury w castoramie i powoli będziemy się urządzać... :)

Nie wiem jak się zdjęcia dodaje, może jakoś się uda....








Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group