To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 2

olgapsiara - Czw Lut 04, 2016 08:57

Za mała. Minimalne wymiary na 2 szczury to 60:40:70 o ile dobrze pamiętam.
Pyl - Czw Lut 04, 2016 09:11

olgapsiara, przeczytaj poprzedni post dokładnie - przecież jest wprost napisane, że nie jest to docelowa klatka - na tymczas dla jednego młodego ogona jest zupełnie ok, szczególnie z hamaczkami zamiast drucianych półek.
Aska napisał/a:
czekamy na savic zeno z zooplusa już prawie trzeci tydzień :-/

Żeby wszyscy posiadacze pierwszych ogonków tak chcieli się edukować to świat byłby piękny :)

olgapsiara - Czw Lut 04, 2016 11:31

Ups... nie zauważyłam :lol:
Aska - Czw Lut 04, 2016 21:57

olgapsiara napisał/a:
Ups... nie zauważyłam :lol:

nie szkodzi.
w...... wia mnie ten sklep
mam nadzieję zę nareszcie coś dostanę.
pierwszy raz zwrócili mi kasę po przeszło 2 tygodniach, bo paczka zaginęła.
dziś mija 3 dzień od drugiego zamówienia i czekam....
a pod koniec następnego tygodnia Bazylka ma mieć dwie koleżanki :-) .
póki co ona ma jakieś 7-8 tygodni, więc dla niej ta klatka jest naprawdę ok.


pyl-dzięki za wsparcie :-)

Szczurówka - Czw Lut 04, 2016 23:53

Aska, podobno zooplus coraz bardziej zbiera negatywne opinie
Rusałka - Pią Lut 05, 2016 17:06

Aska jak i kiedy dowiedziałaś się że coś nie tak z przesyłką? Łatwo było się skontaktować ze sklepem?
Aska - Pią Lut 05, 2016 21:26

Caly czas ich cisnelam mailami i telefonami bo link do sledzenia przesylki nie dzialal. Albe moje zamowienie podzielili na 2 paczki i jedna z nich dostalam, ale tam akurat byly psie tabletki. Cala szczurza czesc zamowienia zginela. Ale z dwa tygodnie kazali czekac bo to z zagranicznego magazynu szlo.generalnie to w sumie nie tak zle, bo odpisywali i pieniadze zwrocili. Dzis telefonicznie dowiedzialam sie ze znow to idzie jakos z magazynu niemieckiegoi z chwila jak paczka bedzie na terenie PL to bede mogla ja sledzic. A u mnie ma byc podobno najpozniej we wtorek. Jak nie przyjdzie to juz sama nie wiem. A Wy gdzie kupujecie klatki? Bo u mnie w zoologu nie ma ZADNYCH szczurzych.
agathe1988 - Pią Lut 05, 2016 21:49

Aska, na Szczurzych grupach na fb, na olx,gumtree,allegro
Szczurówka - Pią Lut 05, 2016 21:57

Aska, polecam Frodo zamówić, jest o podobnych wymiarach jak Savic Zeno :)
Ogoniasta - Pią Lut 05, 2016 22:10

Ja ostatnio zamówiłam klatkę w zooplusie i po 4 dniach miałam ją już w domu. Polecam zamawiać z płatnością przy odbiorze. Wtedy wszystko szybciej idzie. ;)
Karena - Sob Lut 06, 2016 00:58

Opinie o sklepie Zooplus proszę kierować do tematu do tego przeznaczonego -> http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16612
Aska - Sob Lut 06, 2016 21:13

Karena napisał/a:
Opinie o sklepie Zooplus proszę kierować do tematu do tego przeznaczonego -> http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16612


ok. odpowiedziałam Rusałce na pytanie tutaj, bo tu pytała. a wcześniej tłumaczyłam dlaczego nie mam większej klatki.
jak już uda mi się zrobić zakupy w tym zooplusie napewno napiszę swoją opinię w stosownym wątku.
swoją drogą - skorzystałam z bannera o którym gdzieś tu przeczytałam, że jak skorzystam to będą dla forum jakieś korzyści więc nie spodziewałam się negatywnych opinii o tym sklepie-przeciwnie wszędzie piszecie że mają tam najlepszą karmę, ściółkę, sputniki itp...

olgapsiara - Sob Lut 06, 2016 22:09


Slabonska - Sob Lut 06, 2016 22:58

olgapsiara, Fajna klatka, ale ja bym dodała więcej hamaczków i jakąś rurę :)
olgapsiara - Sob Lut 06, 2016 23:10

Okej. Jest ze mną dopiero od 19:00, więc dopiero jutro ją napcham ;P Niestety ma fatalny dostęp :( A taka fajna woliera... chyba będę musiała dorobić drzwiczki :-P

[ Dodano: Nie Lut 07, 2016 14:41 ]
no teraz to jest chyba dobrze, co nie? :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group