To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 2

Noe - Wto Mar 10, 2015 22:05

Karena a jak ktos nie ma FB ( tak tak sa i tacy ludzie ;) ) to jak mam wyslac fotki?
Oli - Pią Mar 13, 2015 17:18

Od niedawna mam w stadzie szczura z guzem przysadki, więc z tej okazji, aby nie ograniczać pozostałych w stadzie - kupiłam klatkę, by móc ją urządzić pod szczura, który w każdej chwili może mieć zaburzenia równowagi lub jego stan może się pogorszyć. Czyli wszystko względnie nisko. Klatka ferplast cavie 80 o wymiarach: 77 x 48 x 42cm. Dla staruszków też powinna być dobra. Dla mnie dużą jej zaletą jest otwierana cała przednia ściana. Przy dwóch szczurach nie stanowi to problemu, a ułatwia wyjmowanie szczura.
talucha - Sob Mar 21, 2015 19:38

A tak się teraz prezentuje nasza klatka


Vaco - Sob Mar 21, 2015 20:09

talucha, fajnie zagospodarowana przestrzeń ;) Będziesz im wrzucać jakieś szmatki do części koszyczków, czy zostawiasz bez?
talucha - Sob Mar 21, 2015 21:37

Zostawiam tak jak jest, szmatki mają w domku i sputniku :)
Shiszka - Czw Mar 26, 2015 12:29

Wczoraj sprawiłam maluchom nowe mebelki (już nie mogłam patrzeć na te wszystkie szmatki robione na szybko :P )
Brakuje jeszcze czegoś za sputnikiem, na zdjęciach jest dziura, na żywo tak nie razi. Może wieczorkiem coś im tam jeszcze doszyje, jakiś trójkątny domek czy cuś :)




Shiva - Pią Kwi 03, 2015 21:38

:)



Gamabunta - Pią Kwi 03, 2015 21:56

Shiva, widzę, że też musisz zabezpieczać drzwiczki w swojej klatce :P Ja mam niższą wersję Hugo i też musiałam spinać.
cosslow - Nie Kwi 19, 2015 06:43

A to nasza klatka :) dopiero zaczęłam urządzanie :)

















limomanka - Nie Kwi 19, 2015 09:00

cosslow, po pierwsze, proszę o wstawienie zdjęć (poprzez opcję edytuj) w formie miniaturek.
Klatka fajna, ale wysoka i z pewnością przydałby się na już hamak-łapacz w połowie wysokości klatki - najlepiej taki na całą szerokość. W kwestii zagęszczenia wyposażenia, znajdziesz sporo inspiracji w całym temacie i w pierwszej jego części :)

kissmyknees - Nie Kwi 19, 2015 16:56

U nas dziś na czerwono :)

Na dole wcale nie jest aż tak pusto, tam w mroku ukrywa się sputnik :grouphug:



Choć wiosnę witaliśmy na zielono :D


Gamabunta - Nie Kwi 19, 2015 22:28

kissmyknees, zielona wersja skradła mi serduszko. :serducho: :mrgreen: Tak w ogóle klatka idealnie wygląda pośrodku tych roślinek, bardzo ładnie się komponuje. :]

ort.: "pośrodku" zapisujemy łącznie

kissmyknees - Nie Kwi 19, 2015 23:20

Zielona właśnie świetnie pasuje do roślinek, czerwona do kanap 8)
Hooda - Czw Kwi 23, 2015 21:08

Ładnie chłopaków urządziłam, gender pełną gębą haha :lol1:


mmarcioszka - Czw Kwi 23, 2015 23:18

Hooda, super kolory :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group