To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 2

limomanka - Śro Lis 12, 2014 14:09

waskisongo, super! Dziewczyny mają piękną rezydencję :)
smeg - Sob Lis 22, 2014 15:54

Chwalę się nowymi hamakami od Nietoperrrka :)


Albireo - Sob Lis 22, 2014 22:07

Świetne zestawy, wszystko takie dopasowane kolorystycznie :) A w naszej klatce (niestety przez siatkę na zdjęciach nie byłoby praktycznie nic widać) wszystko pstrokate, bo szyję sobie z różnych materiałów ;)
smeg, hamaczki śliczne, tylko ciekawe, ile wytrzymają bez upiększania przez szczurki :D

agutka84 - Nie Gru 07, 2014 18:31

piękne te wasze klateczki :mrgreen:
Ja też mam pstrokato w dodatku co jakiś czas dorzucam jakiś ciekawy kształtem kartonik który zainteresuje szczurki na kilka dobrych godzin ;) kawałki kartonu roznoszone mam wtedy wszędzie bo jedna z moich księżniczek to Bob budowniczy z rodem artystów która widzi swoją wenę gdy strzępy tektury są wplecione między kraty :P

limomanka - Nie Gru 07, 2014 18:32

agutka84, super - pochwal się jakąś fotką :)
sliwkowapanna - Pon Gru 08, 2014 15:37



Moja najnowsza "stylizacja" :) Miało być świątecznie, ale brak funduszy na nowe mebelki:( Wybaczcie bałagan na górnej półce, ale Hermiona jest w trakcie smakowania nowych mebelków a chłopaki trochę żarełka przy okazji rozsypali:P

limomanka - Pon Gru 08, 2014 16:32

sliwkowapanna, Myszka Mickey też świetna :mrgreen:
agutka84 - Czw Gru 18, 2014 19:48



jak pisałam wcześniej, tak pięknej klateczki nie mam przez moje nie szanujące zwierzaczki :x
klatka złożona z dwóch (udało mi się wyrwać drugą taką samą) wysokość 96 cm,szerokość 58 cm , sądzę że łobuzom starczy na jakiś czas ;)

limomanka - Czw Gru 18, 2014 23:17

agutka84, klatka ma potencjał, ale powiesiłabym cokolwiek jeszcze w połowie - taki łapacz, który uratuje od upadku z dość sporej przecież wysokości.
agutka84 - Pią Gru 19, 2014 09:26

w razie upadku spadają na czerwoną piramidkę, muszę coś i tak wymyślec ponieważ nie podobają mi się te kratki zamiast półek lecz smrody zaraz zabrudzą kupkami :? Ani nie szanują ani nie trzymają czystości brudasy wstrętne
smeg - Pią Gru 19, 2014 09:29

I tak chyba lepiej przetrzeć szmatką półki z kupek, niż szorować kratki z sików :P
limomanka - Pią Gru 19, 2014 13:40

Ale piramidka stoi z boku, miałam na myśli coś po środku klatki - wystarczy przecież zwykły mały ręcznik/kawałek koca - coś, co łatwo wymienić a daje bezpieczeństwo.
Co do półek - można je przykryć materiałem, który niestety też będzie trzeba częściej wymieniać albo podkładkami na stół. Łatwo je zetrzeć, a przy ogonach, które nie kuwetkują i tak tego nie unikniesz.

Ewentualną dalszą dyskusję na temat półek przenieśmy do odpowiedniego tematu: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=2479

limomanka - Sob Gru 20, 2014 10:44

Nasze klacisze po połączeniu stada prezentuje się tak:



Uległo przemeblowaniu ze względu na Fiu, który nie może mieć dużo tekstyliów - ciągle coś sobie wkłada do oczu a ścinki z polaru wyciągam mu notorycznie :roll:

agutka84 - Pon Gru 22, 2014 21:58

czy takie póleczki można zakupić na necie?
czy Wasze ogony korzystają z lin? widzę u Ciebie że masz przymocowane - u nas to się nie sprawdziło :?

limomanka - Wto Gru 23, 2014 00:29

agutka84, tak - szukaj pod hasłem tarasy ferplast. Czasem można (jak ja to zrobiłam) kupić na forumowym bazarku używki sporo taniej. Z lin korzystają, jak widać na drugiej fotce. Cała trójka, nawet najstarszy Tolo - używam warkocza polarowego zamiast pochylni, chcę jeszcze przynajmniej jeden dołożyć.

Posty o półkach przeniosłam do odpowiedniego tematu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group