To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 2

Nikky - Pią Lis 22, 2013 21:45

- Cymek&Benek

- Stuu

jancia - Sob Lis 23, 2013 13:04

Nikky, super Ikeowe rozwiązania :woow:

I naszej klateczki dawno tu nie było, a że dostaliśmy nowy komplecik od cioci majleny , to trzasnęłam fotę w nowym nie pogryzionym umeblowaniu :P





majlena - Nie Lis 24, 2013 21:53

jancia, masz super kolor ściany (jeśli pamiętasz, to prześlij mi nazwę i firmę farby na PW)
super dobrane kolory i piękna klatencja

Trzynastka - Pon Lis 25, 2013 21:20

jancia, od zawsze podziwiałam Twoją klatkę, takie niespełnione marzenie ;)
jancia - Pon Lis 25, 2013 21:37

majlena napisał/a:
(jeśli pamiętasz, to prześlij mi nazwę i firmę farby na PW)
sprawdzę w piwnicy, było coś z wiosną w nazwie ;) od klatki nam się wytarło z lekka, ale fakt...moja zieleń i pomarańcze w sypialni uspokajają :) jeszcze teraz chłopaki mają hamaczki pod kolor :serducho:

Trzynastka napisał/a:
jancia, od zawsze podziwiałam Twoją klatkę, takie niespełnione marzenie ;)
oj tam oj tam :) też ją uwielbiam, bo się mieści , jest łatwa w sprzątaniu i duża, ale gdyby nie promocja u gruszków to bym nie kupiła 8)
angelus - Śro Lis 27, 2013 20:32

jancia, jak ślicznie zielono!! :serducho:
Noe - Pią Gru 13, 2013 13:56
Temat postu: moja klatka
Po dlugich tygodniach czytania tego tematu ( przeczytalam wszystkie strony haha ) w koncu i ja moge sie pochwalic nasza klatka . Dla moich s-corek nawet nauczylam sie szyc na maszynie :) . Dziewczyny co prawda troche wystraszone powierzchnia , ale mam nadzieje, ze sie przyzwyczaja . Jesli macie jakies sugestie co by jeszcze wsadzic to chetnie wyslucham ( rury i galezie u mnie odpadaja bo moje dwie panny totalnie olewaja takie gadzety ).
Ninek - Pią Gru 13, 2013 14:02

Noe, mi się bardzo podoba! A szczury się na pewno przyzwyczają. Niech tylko trochę zasikają to od razu poczują się jak w domu ;)

Co to za model?

majlena - Pią Gru 13, 2013 14:19

super klatka!
córki-szczurki skłaniają do poszerzania gamy umiejętności :)
Ninek napisał/a:
Co to za model?
też mnie ciekawi
pszczoła - Pią Gru 13, 2013 14:27

Na bank jakiś model z Marchioro, przypomina mi Tommy'ego ;) Tylko odstęp między prętami mniejszy i malutkie drzwiczki.
Ninek - Pią Gru 13, 2013 14:33

Drzwiczki to największa wada ale ogólnie klatka wygląda super.
Noe - Pią Gru 13, 2013 14:54

to Marchioro Samo 82 a drzwiczki... masakra , tak male , ze trzeba sie niezle nagimnastykowac .....ale nic to dla moich kochanych to klatke z Wloch sciagalam a narozne tarasiki z Anglii jada ...
jokada - Sob Gru 14, 2013 14:13

Nasza klatucha :)



chyba w sam raz zagęszczona :)

limomanka - Sob Gru 14, 2013 14:56

jokada, piękna :serducho:
Noe - Sob Gru 14, 2013 15:39

jakada niezla wille zrobilas :) .... a u mnie buntu dzien drugi, obie panny spia na pieterku na plastiku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group