To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Sklepy niesprzedające zwierząt - Lista sklepów zoologicznych niesprzedających zwierząt

Senthe - Śro Mar 30, 2016 12:08

Off-Topic:
Gamabunta, ojej, jeśli faktycznie jest, to super, to bardzo blisko mnie! Chociaż tyle udało mi się z tą przeprowadzką, co prawda cały świat daleko, ale praca, lecznica i zoologiczny blisko, czego chcieć więcej :lol:

Pyl - Pią Kwi 08, 2016 14:18

Gamabunta, co z tym sklepem? Daj znać to zaktualizuję wątek.
Senthe - Pią Kwi 08, 2016 20:35

Byłam w Hali Tęcza i potwierdzam, że jest tam sklep, który sprzedaje wyłącznie karmę, głównie dla psów i kotów. Jest co prawda kiepsko wyposażony jak na szczurze potrzeby - brak fajnych akcesoriów do klatki, niewielki wybór karmy. VL Rat Nature udało mi się jednak kupić, więc nie ma tragedii. Można śmiało dopisać do listy.
Gamabunta - Sob Kwi 09, 2016 10:09

Wrocław, (nie jestem pewna czy ten sklep ma nazwę), Hala Tęcza - Bajana 1, raczej psio-koci w tym kierunku nieźle wyposażony, jakieś szczurze rzeczy się znajdą.
Pyl - Pon Kwi 11, 2016 14:21

Gamabunta, Senthe, internet zeznaje, że sklep może nazywać się "Pirania" - to ten?
Gamabunta - Pon Kwi 11, 2016 17:40

Pyl, o tak!
Pyl - Pon Kwi 11, 2016 17:45

Gamabunta, zrobione :)
Anonymous - Nie Kwi 08, 2018 10:25

Białystok, MaxiZoo. Ul. Wyszyńskiego. Trochę drogi, ale polecam. Ma dużo karmy dla psów i kotów i mało akcesoriów dla ciurków. 8/10 byłoby :)

Warszawa, M1 Marki, MaxiZoo. Pracuje tam założycielka SHSRP, pani Agnieszka (nazwiska nie pamiętam, pseudonim chyba "poema" czy coś takiego). Są tam karmy dla szczurów, dość drogi sklep.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group