To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Sklepy niesprzedające zwierząt - Lista sklepów zoologicznych niesprzedających zwierząt

L. - Czw Lis 20, 2014 01:47

Nidzica, AmigoVet, Al. Sprzymierzonych 2, http://www.weterynarz-nidzica.pl/sklep-zoologiczny

Olsztyn, Cztery Łapy, Pl. Pułaskiego 7/1, CH Manhattan
Olsztyn, DiegoZoo, ul. Limanowskiego, http://www.diegozoo.pl/

Pyl - Czw Lis 20, 2014 13:52

L., zaktualizowałam, dzięki :kwiatek:
ciastopi - Nie Mar 01, 2015 22:25

A ja bym chciała polecić genialny sklep internetowy z darmową dostawą we Wrocławiu: hipcio.sklep.pl. Jest nastawiony ściśle na gryzonie, karmy mają tylko dobre i sprawdzone, ściółki prawie wszystkie, jakie tylko można sobie wymarzyć i ceny często niższe niż w zooplusie, a moim zdaniem i asortyment szerszy. Widać, że właścicielom zależy nie tylko na zysku, ale także na dobru zwierząt: współpracują z gryzoniowymi i królikowymi fundacjami i nie sprzedają rzeczy, które mogłyby zwierzakom zaszkodzić. Gdy robię tam zakupy, to z dostawą wychodzi mi taniej niż gdybym kupowała w sklepie stacjonarnym.
Karena - Nie Mar 01, 2015 22:52

ciastopi, Opinię o sklepie internetowym możesz wystawić w dziale do tego przeznaczonym. Sklep o którym piszesz obecnie sponsoruje konkurs na naszym fanpejdżu oraz ma swój własny temat na Alloszczurze. O tutaj: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16464

Ten temat dotyczy sklepów stacjonarnych.

Noxa - Nie Maj 31, 2015 15:55

Szarik z Jagiellońskiej w Szczecinie został zamknięty, za to w Pankracym pojawiły się też dobre suche psio-kocie i Villmie (;
Anonymous - Nie Maj 31, 2015 19:05

Kolejowa 10, Zoo Centrum. 41-902 Bytom.
Pyl - Śro Cze 03, 2015 16:11

Noxa, zaraz aktualizuję wpisy.

Merla, jedna z zasad prowadzenia tego wątku stanowi:
Cytat:
Zgłoszenia są przyjmowane od osób, które mają "na liczniku" minimum 30 postów i są powyżej miesiąca zarejestrowani na forum.
Twoje zgłoszenie nie spełnia tych kryteriów.
Czy ktoś ze starszych forumowiczów z Bytomia może potwierdzić, że w sklepie nie jest prowadzona sprzedaż zwierząt?

limomanka - Pią Cze 05, 2015 08:44

Pyl, sprawdzę, jak będę w przyszłym tygodniu w Bytomiu.
Pyl - Pią Cze 05, 2015 09:32

limomanka, dzięki :kwiatek:
muezza - Pią Lip 17, 2015 10:59

Kraków, ul. Gen. Sowińskiego 2b - Hapa sklep dla psa i kota z salonem strzyżenia.

Karmy i artykuły dla psów i kotów w dość dobrym asortymencie, nie ma problemu ze sprowadzeniem z hurtowni na indywidualne zamówienie, dowóz do domu większych zamówień.

I w prawie tym samym miejscu, ale już pod innym adresem :) na Brodowicza 13 przy lecznicy jest sklepik zoologiczny, też bez zwierząt.

Pyl - Pon Lip 20, 2015 14:54

muezza, jak pisałam powyżej - jedna z zasad prowadzenia tego wątku stanowi:
Cytat:
Zgłoszenia są przyjmowane od osób, które mają "na liczniku" minimum 30 postów i są powyżej miesiąca zarejestrowani na forum.
Twoje zgłoszenie nie spełnia tych kryteriów.
Czy ktoś ze starszych forumowiczów z Krakowa może potwierdzić, że w tych sklepach nie jest prowadzona sprzedaż zwierząt?

muezza - Nie Sie 09, 2015 01:58

Wiem, spokojnie (napisałam posta, póki pamiętałam o tym wątku ;) ), jakby ktoś potwierdził, to super, jak nie to trudno, przeżyję ten zawód.
Senthe - Wto Mar 29, 2016 22:06

Czy nie znacie żadnego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu, który nie sprzedaje zwierząt?
ema0505 - Śro Mar 30, 2016 06:47

Pozycja z Zielonej Góry nieaktualna. Sklep został zamknięty.
Gamabunta - Śro Mar 30, 2016 10:30

Senthe, na Hali Tęcza jest. Dzisiaj sprawdzę nazwę i tak dalej jak będę w pracy i tutaj napiszę. :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group