To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Narodziny miotu S2 SunRat's

SzczurLOVE - Pon Lis 17, 2014 23:46

Papi, może ktoś będzie akurat jechał z Wawy do Ciebie a zobacz wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią żebyś przygarnęła agutkę :)
Papi - Śro Lis 19, 2014 13:50

Off-Topic:
SzczurLOVE, szukam ale nikt ze znajomych nie jedzie do Warszawy, gdyby nie te 800km w dwie strony...

heniok - Czw Lis 20, 2014 12:07

Mieliśmy się nie doszczurzać, ale maluchy tak pięknie wkomponowały się w stado i rozruszały Pepitę, a łączenie przebiegło bez chociażby jednego pisku że postanowiliśmy je zostawić :wink:
maris - Czw Lis 20, 2014 13:06

Szarlej jest po prostu genialny :D Ładuje się do buzi, liże po rękach :D Rozczula mnie niesamowicie i kradnie serca wszystkich, którzy go zobaczą :D Zachwycała się nim nawet babcia P., która nigdy w życiu szczura nie widziała. Bardzo grzecznie siedział u niej na kolanach :)
heniok, maluchy od Was są niesamowite, mam nadzieję, że jeszcze wiele miotów będzie w Waszej hodowli.

Papi, trzeba było brać, jak transport był :P Teraz już heniok nie odda :D

Papi - Czw Lis 20, 2014 13:54

heniok, maris, bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość, bo w heniokowym domu będzie im najlepiej :) , myślę, że i u nas wszystko dobrze się potoczy. A dzieciaki od henioka są wspaniałe :serducho:
lukrecja - Nie Lis 23, 2014 00:58

U mnie dzieciaki mieszkają już razem z wujkami. Planowałam je najpierw przez kilka dni zapoznawać na neutralnym terenie, ale moje ogoniaste zachowywały się tak cudownie, że cała menażeria pierwszego dnia zamieszkała razem w klatce. Nie było żadnych pisków, żadnych bójek, wiec mam teraz dowód na to, że moje szczury są najcudowniejsze <3

Ale fajnie mieć w domu maluchy, są takie wesołe, takie żywe :serducho: A w Smoku jesteśmy wszyscy zakochani (tzn. ja i mama ;) ), jest niesamowicie kontaktowy, odważny i łobuziarski. Jak wrócę do domu to wrzucę jakieś foteczki.

edit: Smoczątko i Szczepan


Veniri - Śro Gru 24, 2014 12:46

Sophie mikołajek życzy Wesołych Świąt ;)


Oraz Niunia:


Pozdrawiamy !

Lowenstein - Śro Lut 18, 2015 13:19

Minęło pół roczku!!!
heniok - Śro Lut 18, 2015 14:51

Lowenstein, a według jakiego kalendarza ? :lol:
Lowenstein - Czw Lut 19, 2015 10:19

hmmm 16 września do 16 paźdz. = 1 miesiac
16 pażdz. do 16 listopada = 1 miesiac
16 list. do 16 grudnia = 1 miesiac
16 grudnia do 16 stycznia = 1 miesiac
16 stycznia do 16 luty = 1 miesiąc

no i jeszcze ten miesiąc o którym nic nie wiecie że istnieje :DD

nie wiem jak ja to liczyłam wcześniej ;D

SzczurLOVE - Czw Lut 19, 2015 13:39

Trojaczki atakują czyli Stephen Hawking, Sebastian Bach i Salvador Dali :)
Pozdrawiamy rodzeństwo!!!

SzczurLOVE - Pią Mar 06, 2015 14:02

Za 10 dni Nasze Kochane eSeczki skończą pół roku!!! :serducho:
SzczurLOVE - Pon Mar 16, 2015 01:06

MAMY JUŻ PÓŁ ROKU!!! :urodziny: :urodziny: :urodziny:

Jak tam Wasze eSeczki? Jak rodzeństwo?
Stephen, Salvador i Sebastian w jak najlepszym porządku :) Duże i silne chłopaki z nich wyrosły :serducho:

maris - Pon Mar 16, 2015 21:51

Wszystkiego najlepszego :serducho:
U Szarleja wszystko w porządku - wyrósł na wielkiego przystojnego pana :D Miał czas, że kozaczył w stosunku do Peppera, ale już się ustatkował :)
Waga z 14.03.2015: 469g i nie jest gruby, przysięgam :P
Zdjęcia wkrótce ;)

SzczurLOVE - Pią Mar 20, 2015 21:35

Widziałam Szarleja na początku marca i potwierdzam nie jest gruby :) u mnie to samo ze Stephenem nie jest gruby to po prostu wielkoszczur :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group