To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Narodziny miotu S2 SunRat's

Pyl - Śro Paź 28, 2015 23:50

SzczurLOVE, dość enigmatyczne... Jakiej wielkości był ten guz przysadki?
SzczurLOVE - Pią Paź 30, 2015 18:54

Pyl, 2mm miał :(
Pyl - Pią Paź 30, 2015 23:35

SzczurLOVE, nie za duży...
Lowenstein - Sob Paź 31, 2015 11:53

Nie wierze co czytam :( :glaszcze: To są wnuki Doris, siostry moich Braci D... Dunek odszedlł właśnie z powodu przysadkowego... Ale opis tej sekcji rzeczywiście tajemniczy :(
SzczurLOVE - Sob Paź 31, 2015 12:53

Lowenstein, Pyl, sekcja na pewno byla dobrze wykonana bo przez świetną wetkę z Medicavetu dr Judytę. Stephen byl moim ukochanym szczurem, gdyby byla jakakolwiek szansa to leczylabym go na pewno ;(
Lowenstein - Pon Lis 02, 2015 17:51

SzczurLOVE, Nie miałam nic złego na myśli tylko to, że jak widać w rodzinie występuje śmiertelność z tego powodu...
SzczurLOVE - Pon Lis 02, 2015 20:33

Lowenstein, ja wiem że nie miałaś na myśli niczego złego :wink: Mi po prostu jest tak strasznie źle i nie potrafię się pogodzić z tym że tak mlode szczury odchodzą przez takie choroby... Oby na Stephenie sie skonczylo i reszta nie miała takich problemów :kciuki:
SzczurLOVE - Pon Sty 11, 2016 17:03

Jak tam Wasze eSeczki?
Salvador i Sebastian mają się dobrze, dość duże wyrosły oba koło 500g :)

Lowenstein - Wto Sty 12, 2016 12:45

SzczurLOVE, Severus i Sirius też niczego sobie ;D Mają się dobrze, Sirius to miziak, Sev raczej woli szczury niż człowieki za to.
SzczurLOVE - Wto Sty 12, 2016 13:02

Lowenstein, to super :) Najważniejsze że wszyscy zdrowi ;) Salma i Solanna u henioka tez w porządku (przynajmniej w grudniu bylo ok) maris a jak tam Szarlej???

[ Dodano: Sob Lut 13, 2016 23:29 ]

[ Dodano: Sob Lut 13, 2016 23:30 ]
Dziś do Stephena za TM dołączył Salvador... Kardiomiopatia i rozedma płuc mimo podawania 4 zastrzyków dziennie okazała się nie do pokonania ;( Bardzo mi przykro, został mi tylko Sebastian ;(

quagmire - Nie Lut 14, 2016 10:05

SzczurLOVE, nawet sobie nie chcę wyobrażać, co czujesz. Tulę najmocniej :glaszcze:
Olinek - Śro Mar 16, 2016 09:51

Stevie Wonder odleciał za TM 12.03. ;( Sekcja wykazała powiększone węzły w klatce piersiowej, liczne zmiany nowotworowe w płucach, przerzuty do wątroby i powiększone przedsionki serca. Odszedł sam, pogorszenie jego stanu nastąpiło w ciągu jednego dnia, leki już nie pomogły. Ciągle nie mogę się pogodzić, że już go nie ma ;(
Trzymam mocno kciuki za rodzeństwo i życzę ogromu zdrówka i jak najwięcej szczęśliwych lat życia!

SzczurLOVE - Śro Mar 16, 2016 17:55

Olinek, bardzo mi przykro, strasznie współczuje :( Wyjątkowo szybko odchodzą chłopaki z tego miotu ;(

U mnie z trójki został tylko Sebastian, ale na szczęście póki co wszystko jest ok :)




Rusałka - Śro Mar 16, 2016 18:02

Olinek, bardzo mi przykro :cry:


SzczurLOVE, piękny pan. Wyjątkowo piękny.

tuśka - Czw Mar 17, 2016 14:54

Olinek, :glaszcze:



SzczurLOVE, Seba wymiata :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group