To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa, cała Polska] Siedem labików szuka domu!

Maszka - Śro Wrz 17, 2014 00:19
Temat postu: [Warszawa, cała Polska] Siedem labików szuka domu!
1. Liczba szczurów do oddania: 7

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: urodzone 30.05.2014r.

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: będziemy szukać transportu grzecznościowego

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak, są zdrowe

7. Charakter, usposobienie szczurów: kontaktowe, wesołe, mają mnóstwo energii

8. Stosunek szczurów do człowieka: dobry, same chętnie wchodzą na ręce (łapania jeszcze trochę się boją) i zgrzytają ząbkami z zadowolenia, kiedy je się drapie :)

9. Stosunek do innych szczurów: dobry

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: szczury pochodzą z laboratorium, szczep wistar, aktualnie znajdują się w DT

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mogą zostać rozdzielone, jednak domki chcące przygarnąć więcej niż jednego szczura mają oczywiście pierwszeństwo

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: proszę o uzupełnienie ankiety i przesłanie jej na maila, wymagana jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej

16. Zdjęcia szczurów:
zdjęcia wykonane dzięki uprzejmości ogonkowo.pl Dziękujemy!




17. Kontakt: bardzo proszę o kontakt mailowy, ponieważ na forum często nie mogę się dostać: malgorzat.zych@gmail.com W wiadomości proszę dopisać swój nick oraz miejsce zamieszkania.

18. Kilka słów o szczurze: -


ANKIETA:
1. Czy podpiszesz umowę adopcyjną, tym samym czy jesteś osobą pełnoletnią?
2. Jak duża będzie klatka w której szczury będą mieszkały? (proszę podać wymiary klatki, najlepiej dołączyć zdjęcie) Jakie jest/będzie jej wyposażenie?
3. Jak często będą odbywać się wybiegi, na jak długo i gdzie ?
4. Czy w razie choroby szczur będzie miał opiekę weterynarza znającego się na jego leczeniu? Proszę podać nazwisko weterynarza i gdzie przyjmuje.
5. Czym karmisz/będziesz karmić swoje szczury? (proszę wymienić konkretne marki karmy, dodatki etc.)
6. Czy szczur będzie miał towarzystwo, w jakim wieku i jakiej płci?
7. Czy w domu są małe dzieci, inne zwierzęta?
8. Na jakiej ściółce trzymasz/będziesz trzymać szczury? Proszę podać konkretny rodzaj ściółki, firmę.
9. Czy wychodzisz/zamierzasz wychodzić ze szczurem na tereny otwarte (gdzie?)?
10. Czy na czas Twojego wyjazdu szczury będą miały opiekę zaufanej osoby wiedzącej jak się nimi zajmować?

Starsza Pani - Śro Wrz 17, 2014 18:32

Gdyby ktoś miał ochotę obejrzeć Matyldy (robocze imię nadane przez Quag, przyjęło się błyskawicznie) i wybrać najpiękniejsze, zapraszam :) .
quagmire - Śro Wrz 17, 2014 19:07

Wszystkie Matyldy są cudowne :)
Kaola - Czw Wrz 18, 2014 00:58

przygarnęłabym je wszystkie :) )
Pyl - Czw Wrz 18, 2014 19:14

O! Matyldy mają w końcu swój wątek :serducho:

Polecam - szczególnie osobom, które chcą się zanurzyć w zmasowanym białym szczurzym puchu - byłam, macałam, międliłam i ukochałam :mrgreen:

Starsza Pani - Czw Wrz 18, 2014 19:38

Kaola napisał/a:
przygarnęłabym je wszystkie :) )


Kaola, już wiążę kokardy i pakuję :mrgreen:

Kaola - Czw Wrz 18, 2014 23:53

Słyszałam, że są gdzieś tam męskie albiki, musiałam napisać :)
Starsza Pani - Pią Wrz 19, 2014 08:31

Właśnie próbuję je odszukać. A nie mogą być 3 dziewczyny zamiast jednego faceta :wink: ? Wagowo wyjdzie na to samo, chłopaki już na początku byli olbrzymi, wyglądali jak z innego miotu.
Kaola - Pią Wrz 19, 2014 11:40

Myślę, że moi samczy samce by je zamęczyli, a klatka by wybuchła od ilości szczurów i stężenia hormonów. Chciałabym chłopca zaadoptować przed niedzielą, bo potem przez 2 miesiące może mnie nie być w warszawie... Da się coś zrobić?
Starsza Pani - Pią Wrz 19, 2014 16:39

Kaola napisał/a:
Myślę, że moi samczy samce by je zamęczyli, a klatka by wybuchła od ilości szczurów i stężenia hormonów. Chciałabym chłopca zaadoptować przed niedzielą, bo potem przez 2 miesiące może mnie nie być w warszawie... Da się coś zrobić?


:? Jakby były, to by się dało, sama bym Ci dowiozła. Ale niestety DT się zakochał we wszystkich trzech i już je połączył ze swoim stadem. I nie chciał oddać jednego, bo "nie wiedziałabym, którego wybrać".
Ale jak tylko będę miała labki albo cokolwiek młodego płci męskiej z dobrym charakterem, od razu się do Ciebie zgłoszę :> .

Kaola - Pią Wrz 19, 2014 18:08

Ze zlym tez damy rade ;) tak dawno nie mialam albika... kiedys bylo ich tak duzo. Oczywiscie to dobrze ze juz ich nie ma. Niech dt jeszcze pomysli...
Starsza Pani - Pią Wrz 19, 2014 21:45

Kaola napisał/a:
Ze zlym tez damy rade ;) tak dawno nie mialam albika... kiedys bylo ich tak duzo. Oczywiscie to dobrze ze juz ich nie ma. Niech dt jeszcze pomysli...

U mnie w domu w dalszym ciągu jest ich dużo :> . Tylko płeć nie ta ...

Kaola - Pią Wrz 19, 2014 23:53

Wiesz, martwie sie czy samce nie zameczyliby nawet wykastrowanej samiczki...
mmarcioszka - Sob Paź 18, 2014 23:39

Aktualne?
Starsza Pani - Pon Paź 20, 2014 22:42

Tak, aktualne. Jak będzie do zamknięcia, napiszę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group