To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szczurek Dumbo, współlokator dla Rozrabiaki

Shadow - Wto Wrz 16, 2014 19:34
Temat postu: Szczurek Dumbo, współlokator dla Rozrabiaki
Przygarnę / Kupię
szczurka Dumbo Rex American Blue lub Dumbo Rex Russian Blue z czarnymi oczkami. Chętnie z jasną plamką na nosku.
Ja osobiście preferuję każdy rodzaj szczurków, ale córeczka posiadająca już jednego szczurka Dumbo Black Standard z białym brzuszkiem zażyczyła sobie kudłacza :) .
Najlepszym wiekiem dla szczurka byłyby trzy/cztery miesiące, ponieważ właśnie tyle ma nasz Jasper. Ewentualnie mogą to być małe nieco ponad miesięczne szczurki, oswojone z dotykiem człowieka, z racji, że Jasper jest niesamowicie spokojny i łagodny.
Mamy możliwość odebrania szczurka w Krakowie, szczurek z dalszych stron powinien zostać przywieziony przez właściciela.
Oferuję mu naprawdę dobry dom. Sama kocham szczury :mysza: i cieszę się, że moja córa się we mnie wdała.

Proszę o kontakt na numer GG: 51170439

smeg - Wto Wrz 16, 2014 20:43

Super, że zdecydowaliście się przygarnąć kolejnego szczurka, bo to silnie stadne zwierzęta i Wasz Jasper nie powinien mieszkać sam. Jeśli nie znajdziecie wymarzonej odmiany (a przyznam, że wymagania są spore ;) ), nie czekajcie zbyt długo, przygarnijcie dowolnego młodego chłopczyka, który akurat będzie do adopcji, żeby Jasper nie musiał tyle przebywać w samotności. Pewnie już wiecie, że człowiek nie zastąpi szczurowi drugiego szczura :) A na kudłatego będzie można czekać do woli, jeśli będzie miał dołączyć do stada jako trzeci szczurek ;)
nimka - Śro Wrz 17, 2014 00:31

Tu jest:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16818

mmarcioszka - Sob Paź 18, 2014 23:37

Aktualne?
mmarcioszka - Wto Paź 28, 2014 22:58

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group