To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot S2 SunRat's

Papi - Wto Wrz 16, 2014 20:50

masa kciuków dla maluszków i mamusi :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Off-Topic:
Ja tam się nie znam na genetyce, co więcej jeszcze nawet nie mogę powiedzieć, ze znam się na szczurach. Szczerze podziwiam waszą wiedzę i wiem jedno, heniokowe szczurki są cudowne :serducho:

L. - Śro Wrz 17, 2014 00:19

nezu, już mniejsza o to jakiej odmiany jest szczur, może wyjdę na niedoinformowaną ignorantkę, ale po raz pierwszy widzę "/ znacznie /" w jakimkolwiek rodowodzie i nie mam pojęcia co to znaczy. zabijcie mnie, bo jestem hodowcą dłużej niż heniok.

no halo, bez przesady, człowiek uczy się przez całe życie i umiera głupi. każdy ma prawo się pomylić.
odmianę i znaczenia można zawsze zweryfikować już po urodzeniu młodych. do chętnych będzie należeć decyzja jakie chcą maluchy.

a najważniejsze jest to, aby dzieciaki były zdrowe i jak najdłużej żyły.

________________________
Związku z tym, że miot się narodził, to od razu po założeniu tematu narodzin moderację proszę o zamknięcie tego.
Na pewno heniok uwzględni poprawki w odmianach :wink:

nezu - Śro Wrz 17, 2014 00:20

Tak. Heniok dba o socjal i start maluchów i tu nie mogę i nie śmiem mu nic zarzucić. Jeśli ktoś chce miziaka, może brać w ciemno. Heniok ma pw.
Kończę wywód.
Zdrowia dla 14 i dużo, dużo mleka w brzuszkach. To jest teraz faktycznie najważniejsze.

gryska - Śro Wrz 17, 2014 06:08

A całą 14tkę chyba pasowałoby przenieść do urodzonych miotów, bo jedynym "planem" jest teraz to żeby pięknie rosły z brzuszkami pełnymi mleczka :)
Lowenstein - Śro Wrz 17, 2014 11:20

heniok, Wszyscy obecni?? :kciuki: :kciuki: :kciuki:
heniok - Czw Wrz 18, 2014 10:45

Proszę o zamknięcie i zapraszam TUTAJ


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group