To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Rasowy czy z zoologa?

Martini - Pią Lut 24, 2012 19:52

jancia.sz napisał/a:
Tak a skąd to wiesz???? Widziałas dane jakiś przelewów?? czemu mnie oskarżasz? Każdy ma prawo do swojej prywatności. Musze rzucac imionami i nazwiskami osób od kogo kupuję/biorę /adoptuję?


Zaraz zaraz, powiedzenie, że ktoś kupił szczura od danej osoby, to oskarżenie? Chyba dążysz do rozpętania jakiejś awantury, wkładając mi w klawiaturę coś, czego nie napisałam:)
Nigdzie nie napisałam, że oczekuję, że mi napiszesz, od kogo kupujesz szczury, i wejścia w system bankowy też nie mam, ale czytałam wątek i tyle.
EOT z mojej strony, jeśli chcesz się podenerwować i zepsuć sobie wieczór, to do lustra:)

jancia - Pią Lut 24, 2012 19:57

No to gdzie napisałam , ze to jakas Amusia? przeczytaj posty. Tylko Amusia jest w holenderskim związku- nie wiedziałam. O was słyszałam tez mnóstwo przykrych rzeczy za co w życiu nie oceniałam.
Cegriiz - Pią Lut 24, 2012 19:58

jancia.sz, mam wrażenie, ze nadal nie rozumiesz co Ci dziewczyny chcą przekazać :roll:

Nam nie zrobisz na złość, jeśli się okaże, ze szczurek ma ukrytą chorobę. Bo niestety pseudo hodowle "idą na kolory", nie na czystość od chorób :|

Poza tym pomoc zawsze tu znajdziesz, tylko nie bądź taka butna :|

jancia - Pią Lut 24, 2012 19:58

Martini, Jestem osobą, ktora broni swoich racji.
AngelsDream - Pią Lut 24, 2012 19:59

jancia.sz, kiedy zgadza się więcej niż kilka informacji, trudno wierzyć w zbieg okoliczności.
Kluska - Pią Lut 24, 2012 19:59

Proszę Was o zakończenie tej dyskusji.
jancia - Pią Lut 24, 2012 20:00

To nie ja zaczełam ta przykra wymiane zdan. To tak jakbym Cie oskarzyla ze kupiłaś gacie na rynku, bo idą na cenę a nie jakość.

[ Dodano: Pią Lut 24, 2012 20:00 ]
Dzięki kluska. usuń powyższy post. też mi przykro, ze tyle tu osób "wsiadło" na mnie

jancia.sz nikt na Ciebie nie wsiadł, dziewczyny przedstawiały Ci sensowne i słuszne argumenty dotyczące pseudohodowli, adopcji szczurków. Prosiłabym o zaprzestanie bądź kontynuowanie dyskusji w prywatnych wiadomościach

Martini - Pią Lut 24, 2012 20:01

jancia.sz napisał/a:
Martini, Jestem osobą, ktora broni swoich racji.


jancia.sz, broń do końca świata i miesiąc dłużej i mogę Ci tylko życzyć powodzenia, ponieważ ja już zakończyłam swoją dyskusję z Tobą w tej sprawie. Mam nadzieję, że będziemy mogły jeszcze porozmawiać kiedyś na jakiś inny temat i nasze opinie nie będą się tak różnić:)

jancia - Pią Lut 24, 2012 20:04

Martini, AngelsDream, Cegriiz, też mam taką nadzieję. ps. nie piszę nikomu pw. Kluska123,
Layla - Sob Lut 25, 2012 09:08

Ja nadal nie rozumiem jednego. Co to znaczy "musiałam kupić w pseudo, bo musiałam mieć szybko szczura". Przecież działy "Oddam" na forach są pełne szczurów w różnym wieku i różnej płci. Ja moje stadko mam złożone z 1 szczura z drugiego forum, 2 z tego forum. Nigdy nie jest tak, że nie ma szczurów do oddania. Więc o to nam chodzi, jancia.sz - mogłaś spokojnie mieć szczurka z adopcji i to szybko. Nie dziw się, że nie popieramy tego, by płacić ludziom za ich bardzo wątpliwy etycznie proceder.
jancia - Sob Lut 25, 2012 09:59

"musiałam kupić w pseudo, bo musiałam mieć szybko szczura".Layla, Ja tak nie napisałam, więc to nie powinno być w cytacie ;) Kluska prosiła o zakończenie tego tematu- ja się zastosowałam. Proszę mnie już nie atakować.
Layla - Sob Lut 25, 2012 10:02

jancia.sz, nie atakuję, zastanawia mnie dlaczego ogólnie ludzie kupują w pseudo, skoro mogą sobie adoptować szybko szczura lub poczekać na tego z rodowodem.
jancia - Sob Lut 25, 2012 10:04

Przecież napisałam wczesniej dlaczego...Layla Nasze zdania trochę się różnią od siebie.
- nie pisz WIELKIMI LITERAMI " traktowane jest to bowiem jako krzyk. Na forum rozmawiamy, nie krzyczymy. - Karena

furburger - Sob Lut 25, 2012 10:05

Off-Topic:
Layla, ten który był nawet proponowany na już jest be bo nie ma uszkóF dumbo. :roll:

jancia - Sob Lut 25, 2012 10:10

furburger, To juz bylo poniżej pasa. Nie znasz mnie, więc za mnie nie decyduj. Nie przyeczytałas nawet całego topiku żeby się wypowiadać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group