To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Trójmiasto / cała Polska ] - 6 klusek

lisika - Pon Wrz 08, 2014 18:07

Ja z miłą chęcią wzięłabym dwie samiczki gdyby się jakieś w tej gromadce znalazły tylko moment niefortunny - miałam się od października dopiero zacząć rozglądać za jakąś dwójką, więc nie mam jeszcze klatki...
Natomiast jeśliby się znalazły dwie dziewuchy to rozważę ogarnięcie klatki w najbliższym czasie ;)
Problem tylko w tym, że nie wiem czy będę mogła być w Gdańsku pod koniec miesiąca/na początku października.

Karena - Pon Wrz 08, 2014 18:17

lisika, w razie czego nie ma problemu z przetrzymaniem maluchów u mnie tydzień w te czy we wte.
Wysyłam pw z ankieta adopcyjną.
;)

ema0505 - Pon Wrz 08, 2014 19:13

Karena napisał/a:
w razie czego nie ma problemu z przetrzymaniem maluchów u mnie tydzień w te czy we wte.

W takim razie wysyłaj mi ankietę, bo chyba zwariuję jak chociaż nie spróbuję. Na razie zgłaszam się wstępnie, za jakiś tydzień będę wiedzieć z z pracą, nową klatką i pieniążkami. Wariactwo ;p

ema0505 - Wto Wrz 09, 2014 16:48

Karena, I jak tam dzisiaj mamcia z dzieciaczkami się czuje? Informuj, informuj a nie, cisza taka a ludzi zżera ciekawość :)
Karena - Wto Wrz 09, 2014 16:56

ema0505, Wcina ugotowaną kolbę kukurydzy, popija marchewkowym sokiem i zagryza beapharem :) W zamyślę widzę, że zaraz zaciągnie kukurydzę do gniazda :P
Ogólnie dziś jest ciepło, więc odkryła maluchy i się kulają i przytulają do siebie ;)
Spokój i sielanka.

ema0505 - Wto Wrz 09, 2014 17:03

Cytat:
Wcina ugotowaną kolbę kukurydzy, popija marchewkowym sokiem i zagryza beapharem


Jak kobita w ciąży, mieszanka wybuchowa :p

Karena - Śro Wrz 10, 2014 19:46

Sesji nie ma. Dziś jest ciemno, pada i nie ma dobrego światła, a ja jestem wyposażona tylko w cyfrówkę.
Ale meldujemy, że rośniemy ;)


pszczoła - Śro Wrz 10, 2014 20:33

Karena, jak się czuje i jak wygląda mamusia? Zrobiłabyś im wspólną fotę całej rodzinki przy okazji?
Karena - Śro Wrz 10, 2014 20:36

pszczoła, mamusia ciągle biega, ale na pewno się postaram :) Czuje się ok, wygląda ładnie. Dużo je i jest ciągle w ruchu, albo przytula maluchy.
Właśnie zgrywam filmik na którym przez kilka sekund ją widać. Ganiała po stole [codzienne krótkie wybiegi połączone z braniem na ręce].

Ale jeśli jutro będzie ładne słońce, to na 100% zrobię rodzinne zdjęcie z mamą.

Karena - Śro Wrz 10, 2014 20:50

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
:)

ema0505 - Śro Wrz 10, 2014 20:50

O jeju z dnia na dzień coraz większe :)
Czekam na filmik i mam nadzieję jutrzejsze foty :p

Edit. Ale popierdzielaja :serducho:

jancia - Śro Wrz 10, 2014 22:17

Każdy chce być podstawą piramidy :serducho:
Karena - Śro Wrz 10, 2014 22:19

jancia napisał/a:
Każdy chce być podstawą piramidy :serducho:

O, tak.
Plan wybiegu klusek:
- zostać pługiem
- wejść w podstawę piramidy z klusek
- dać się miziać, bo ręka jest fajna i ciepła.

Pani Strzyga - Śro Wrz 10, 2014 22:20

Jeeej, jak pierwszy raz zobaczyłam moje szczury to były takich rozmiarów. Aż się łezka w moku kręci, bo teraz to już duże, 3-miesięczne chłopy :)
limomanka - Czw Wrz 11, 2014 08:40

Cudowne przepychanki :serducho: :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group