To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Trójmiasto / cała Polska ] - 6 klusek

Karena - Pon Wrz 22, 2014 22:20


Post wyżej edytowany. Dodałam więcej nowych zdjęć ;)

anirusz - Pon Wrz 22, 2014 22:37

Ja nie piszczę, kiedy patrzę na zdjęcia małych zwierzątek. Nie piszczę, kiedy patrzę na zdjęcia małych słodkich zwierzątek. Nie piszczę, kiedy patrzę na zdjęcia małych przesłodkich szczurzych zwierzątek.. To zupełnie nie w moim stylu :kroli:
Karena - Pon Wrz 22, 2014 22:42

anirusz, Dziś wszyscy się jednoczymy przed monitorami i piszczymy dumnie.
:lol: :serducho:

anirusz - Pon Wrz 22, 2014 22:52

Karena obawiam się, że masz rację. piszczymy. ale nie dumnie, bo to silniejsze od nas :P . Takie małe szczurki a już tyle zua w sobie mają, że dorosłe "człowieki" zaczynają dziwnie pokwikiwać na sam widok ich słodkich zdjęć. świat się wali :lol:
Onia - Wto Wrz 23, 2014 07:38

Ja nie piszcze,ja mowie do monitora jak do dziecka "O jeziu jeziu jakie sliczniate maluszki " :) i bardzo sie Ciesze,ze te co mnie wpadly w oko zarezerwowane :)
karola - Wto Wrz 23, 2014 11:20

Karena, och jak ja się cieszę, że to małe wolne to chłopak :twisted: Bo jakby nie miało jajec to bym umarła i pisała do Ciebie :P
Karena - Wto Wrz 23, 2014 11:21

karola, jakby nie miało jajec, to by narzeczony się zapłakał na śmierć gdybym nie zostawiła. To jego ulubieniec :D
anirusz - Wto Wrz 23, 2014 17:27

Onia napisał/a:
Ja nie piszcze,ja mowie do monitora jak do dziecka "O jeziu jeziu jakie sliczniate maluszki " :) i bardzo sie Ciesze,ze te co mnie wpadly w oko zarezerwowane :)


Onia czy dobrze rozumiem, że Cię "ratujemy" przed doszczurzaniem ? :D :mysza:

Onia - Wto Wrz 23, 2014 20:22

anirusz napisał/a:
Onia napisał/a:
Ja nie piszcze,ja mowie do monitora jak do dziecka "O jeziu jeziu jakie sliczniate maluszki " :) i bardzo sie Ciesze,ze te co mnie wpadly w oko zarezerwowane :)


Onia czy dobrze rozumiem, że Cię "ratujemy" przed doszczurzaniem ? :D :mysza:


Dokładnie tak, miałam 9 wspaniałych chłopaków, obecnie został tylko jeden staruszek. Kończe na chwile obecną ze szczurami, ale jak zobaczyłam u Kareny dwóch chłopców to na prawdę bardzo się cieszę, że są już zarezerwowani. Zostaję mi ślinić się do zdjęc :lol:

ema0505 - Wto Wrz 23, 2014 22:14

Onia, to które Ci w oko wpadły? Bo nie wiem czy czuć się zbawcą w całości, czy tylko polowicznie :D
Onia - Śro Wrz 24, 2014 09:22

ema0505 napisał/a:
Onia, to które Ci w oko wpadły? Bo nie wiem czy czuć się zbawcą w całości, czy tylko polowicznie :D


1 i 3 :)

Ale tak jak pisałam, cieszę się że maluszki mają już nowych przyszłych właścicieli, bo ja już decyzję podjęłam . Nie powiem kusiło jak jeszcze były wolne, ale rozum zwyciężył :)

ema0505 - Śro Wrz 24, 2014 09:56

No to dzielę winę z nezu :DD
Karena - Sob Wrz 27, 2014 19:20

Wszystkie kluski mają już domy.
W czwartek wiozę 1, 5 i 6 do Warszawy.
Nr 2 jedzie (dzięki uprzejmości L.) do Wrocławia.

Dodatkowo Fatima (ich mama) wraz z siostrą jedzie do domu również w tym tygodniu.

Zostaną panowie 3 i 4, którzy poczekają spokojnie na transport do ema0505.

Lowenstein - Sob Wrz 27, 2014 22:48

Na wszelkie zdrowie i dobre życie i nowy start :kciuki: :kciuki: :kciuki:
ema0505 - Sob Wrz 27, 2014 22:59

Czekamy na odzew z blablacar lub transport dzięki jakiejś dobrej duszyczce na trasie Gdańsk- Zielona Góra.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group