To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot E2 of Zirrael

zirrael - Wto Wrz 02, 2014 08:24
Temat postu: Planowany miot E2 of Zirrael


Ojcem miotu zostanie Reba's Neron standard, standard, sable burmese self ur. 27.06.2013 r. Szczur z rodzaju kochanych miśków. Uwielbia głaskanie, pozwala człowiekowi na wszystko kocha wylizywać ludzkie palce. Uwielbia też swoich kolegów z klatki - bez wyjątków. Pochodzi z Holandii.

Matką miotu zostanie Sinn Beris standard, standard, russian blue burmese self ur. 13.02.2014 r. Urocze i rozkoszne dziewczę. Uwielbia zarówno swoje koleżanki w zbliżonym wieku jak i starsze ciotki. Kocha spać w sputniku i rozdawać buziaki. Pochodzi z Czech.

W miocie spodziewam sie maluchów:

uszy: standard

sierść: standard

kolory: burmese, sable burmese

znaczenia: self

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest moja hodowla.
warunki aby zostać opiekunem szczura z mojej hodowli opisane są >>TU<<
cena maluszków z tego miotu uzależniona będzie od koloru i znaczeń i mieścić się będzie w przedziale 90 - 100 pln
w razie pytań zapraszam na maila zirraelrattery@gmail.com

quagmire - Wto Wrz 02, 2014 10:46

same burmisie - i to standardowo standardowe :serducho:
Emilia - Wto Wrz 02, 2014 15:46

O jaaaa, takie piękne :serducho: a u nas jeszcze nie ten czas na doszczurzanie... ;(
zirrael - Pon Wrz 08, 2014 10:54

Na plusie mamy już ponad 80 gramów :)


zirrael - Czw Wrz 11, 2014 17:17

waga przekroczyła 105 gramów na plusie a Sinn ewidentnie szykuje się do porodu - prosimy o kciuki 8)
ema0505 - Czw Wrz 11, 2014 17:23

zirrael, Na pewno macie moje! :kciuki: oby wszystko się udało jak najlepiej! :kciuki:
zirrael - Czw Wrz 11, 2014 20:04

Zapraszam: http://forum.szczury.biz/...p=974374#974374


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group