To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [siedlce] oddam 2 samiczki

aleksandrossa - Pon Sie 25, 2014 21:01
Temat postu: [siedlce] oddam 2 samiczki
1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: Bipi- ok.7miesięcy, Pipi ok.4miesięcy

4. Miasto: Siedlce

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: grzecznościowo blablacar itp.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Bipi jedynie pasożyty po zabraniu ze sklepu

7. Charakter, usposobienie szczurów:
Bipi- ciekawska, lubi biegać po pokoju. Nie jest typem miziaka ale od czasu do czasu przyjdzie sprawdzić co pańcia robi, podkraść jakieś pyszne rzeczy.
Pipi- z racji sytuacji jest nieufna, lubi zwiewać. Potrzebuje kogoś kto poświęci jej trochę czasu by dziewczyna się oswoiła.

8. Stosunek szczurów do człowieka: jw.

9. Stosunek do innych szczurów: żyją jedynie w swoim stadzie ale nie było problemów z łączeniem więc inne szczury myślę że też by łatwo zaakceptowały

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:
Ci co byli w naszym wątku znają sytuacje z mamą. Myślałam, że po takim czasie coś się zmieni ale niestety, szczurki nadal mieszkają w piwnicy. Idzie zima, nie ma szans by mama się zgodziła zabrać je do domu. W tym wypadku myślę, że najrozsądniej i najlepiej dla dziewczyn będzie znaleźć im nowy dom. Na prawdę jest to dla mnie trudna decyzja ale boje się, że lada chwila dziewczyny się pochorują a szkoda mi ich, przez to, że tam mieszkają nie mogę też im poświęcić aż tyle czasu ile potrzebują.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: -

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: wyłącznie razem

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: przede wszystkim odpowiednia opieka, prosiłabym też co jakiś czas o informacje o nich, jakieś zdjęcia ;)
obowiązkiem przekazania dziewczyn jest podpisanie umowy adopcyjnej

16. Zdjęcia szczurów:
Pipi


Bipi


17. Kontakt: pw

Szczurówka - Pon Sie 25, 2014 21:24

aleksandrossa, Mogę wstawić na szczurze adopcje?
aleksandrossa - Pon Sie 25, 2014 21:50

Jak najbardziej, zależy mi żeby dziewczyny znalazły najlepszy domek.

Mama stwierdzila, ze jak oddam jedna panne to druga moze wrocic do domu.. Dla mnie widzac ich relacje nie ma takiej opcji, to czysta krzywda dla nich...

Pyl - Wto Sie 26, 2014 00:43

aleksandrossa, trudna decyzja, ale ją rozumiem :(
Jeśli będzie potrzeba to mogę stanowić "punkt przesiadkowy", jeśli będzie potrzebny transport przez Warszawę.

Karena - Nie Wrz 28, 2014 02:05

aleksandrossa, Ogłoszenie aktualne?
aleksandrossa - Wto Wrz 30, 2014 20:37

Do zamknięcia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group