To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Łódź] Towarzystwo pilnie poszukiwane

Ebia - Pon Lip 21, 2014 00:02
Temat postu: [Łódź] Towarzystwo pilnie poszukiwane
Witajcie kochani

Mam na imię Kluś i jestem 2.5 letnią beżową kaptureczką. Zostałam sama.. i czuję się zdezorientowana. Nigdy nie czułam się samotna, do tej pory zawsze był ktoś.. inne futro.. Jem, spaceruję, ale to już nie to samo. I wprawdzie moje futra długo chorowały, były długo słabe, ale rozmawiały ze mną, miałam do kogo przytulić się podczas snu

Teraz czuję się zdezorientowana. Dlatego bardzo potrzebuję starszej szczurzynki lub pana szczura bez jajek. Nie mam wymagań co do wyglądu mojego przyszłego towarzystwa, żeby tylko było spokojne i ugodowe

Moja człowiek zapewnia szczurom jedzonko, ściółkę, dużą klatkę, codzienne wieczorne wybiegi a kilka razy w tygodniu także poranne. No i najważniejsze, mam stałą opiekę dobrego, znającego się na rzeczy szczurzego weterynarza i tak jutro moja człowiek zabiera mnie na kontrolne RTG serduszka, żeby przed przyjazdem mojego towarzystwa pani doktor fachowo się o mnie wypowiedziała

Sprawę komplikuje fakt, że mam być najprawdopodobniej ostatnim szczurkiem. Szukamy więc szczurka, który potowarzyszy mi do końca moich dni i wróci do stada. Może być też szczurek potrzebujący DT. Obiecuję, że będziemy kochać

Pozdrawiam i proszę o pomoc
Klusia

mmarcioszka - Pon Lip 21, 2014 00:26

Pytałaś może tutaj : http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16567 ?
Ebia - Wto Lip 22, 2014 18:54

mmarcioszka, wczorajsza kontrol serduszkowa wypadła nie do końca tak jak bym chciała, dlatego szukam dla Kluś tylko spokojnej, ugodowej samiczki w starszym wieku lub spokojnego kastracika. Inaczej Kluś niestety będzie musiała zostać sama, chociaż niezbyt dobrze to znosi :(
mmarcioszka - Wto Lip 22, 2014 21:48

Ebia, szkoda :(
Mam nadzieję, że znajdziecie towarzyszkę.

mmarcioszka - Nie Sie 24, 2014 20:29

Wciąż szukacie?
mmarcioszka - Pon Wrz 01, 2014 14:44

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group