To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.pl - Opinie i recenzje. Co sądzimy o Zooplusie ?

Rusałka - Wto Lut 09, 2016 21:06

Kupiłam "JR Farm uczta dla szczura" w Zooplus, razem z huśtawką dla papużek. Dziś dotarła do mnie paczka. W środku oczywiście było zamówienie, jednak opakowanie
karmy zostało rozdarte na całej długości i wysypało się. Oczywiście zaznaczyłam, że paczka dotarła do mnie uszkodzona, lecz w stanie akceptowalnym, gdyż karma wciąż aromatycznie pachnie.

Karena - Wto Lut 09, 2016 22:00

Rusałka, Co odpisał zooplus?
Rusałka - Śro Lut 10, 2016 00:17

W mailu, który napisali że paczka do mnie jest wysłana, był fragment z trzema linkami, wybrałam "Jeśli jedna bądź więcej paczek nie dotarła w stanie nienaruszonym,
mimo to jednak akceptowalnym, prosimy kliknąć tutaj:" Poniżej był dopisek "Dzięki tej ocenie możemy przyjrzeć się bliżej konkretnym zamówieniom i wyselekcjonować
uszkodzone przesyłki. Pozwala nam to na dokładną analizę i kontrolę jakości rodzajów kartonów, wypełnień i opakowań. Im więcej Klientów dokona takiej oceny,
tym więcej zbierzemy danych statystycznych, a przez to będziemy mogli wyeliminować powstające nieprawidłowości. Dziękujemy bardzo za wsparcie."
Po kliknięciu na link pojawiła się strona Zooplusa z podziękowaniami za ocenę.

smeg - Śro Lut 10, 2016 10:25

Rusałka, to tylko ankieta, a nie zgłoszenie reklamacji ;)
Karena - Śro Lut 10, 2016 11:34

Rusałka, Napisz do nich maila. Najlepiej z tym zdjęciem. ;)
Rusałka - Śro Lut 10, 2016 21:06

Pokarm jest świeży, ładnie i mocno pachnie. Nie widzę za bardzo sensu reklamacji.
Tarpatka - Wto Mar 15, 2016 00:41
Temat postu: Savic Zeno 3
Oglądając sobie różne klatki wpadłam na większy dubel klatki Zeno 2

I zastanawiam się o co chodzi?! Zamówiłam na zooplusie klatkę Savic Zeno 2 ale patrząc na zdjęcie na tej stronie które daje zooplus http://www.zooplus.pl/sho..._szczura/339572 dochodzę do wniosków że moja klatka jest większa. No i o co chodzi? Czy zooplus nie wie o tym że są dwie wersje tych klatek? Kupiłam Savic Zeno 2 a mam Zeno 3 xD ?

mmarcioszka - Wto Mar 15, 2016 00:46

Nie zakładaj nowych, zbędnych tematów. Scaliłam z pasującym.

W Zooplusie dostępne są obie wersje, TUTAJ większy.
Zmierz swoją klatkę i sprawdź który zamówiłaś. Jeśli coś zostało przez nich źle wysłane zrób zdjęcia i złóż reklamację.

Jeśli zaś masz pytanie dotyczące wyboru klatki zadaj je TU.

Ogoniasta - Wto Mar 15, 2016 11:27

mmarcioszka napisał/a:


W Zooplusie dostępne są obie wersje, TUTAJ


To jest Savic 3 Empire. :-) Jeszcze inna.
Savic 3 jest od 2 tylko dłuższa. Ciekawa sytuacja bo zooplus nie ma jej w ofercie. Moze faktycznie pomyłka. ;)

mmarcioszka - Wto Mar 15, 2016 12:07

Ogoniasta, faktycznie. Już się do dopatrzyłam.
Tym bardziej dokładnie zmierzyłabym klatkę i napisała do nich

RudaWilczyca - Wto Mar 15, 2016 13:57

Jeśli masz tą klatkę większą a ci to nie przeszkadza, to ucichnij i się ciesz :] Ich błąd :P
olgapsiara - Nie Kwi 17, 2016 21:19

Jak to wygląda z kartami podarunkowymi?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group