To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Bluska z córką zaniedbane przez DS!!!

Mai-ah - Sob Sie 16, 2014 21:03

Bluska i Mała już u Lizz, w poniedziałek/ wtorek będzie wiadomo co z jej drugą nóżką. Znaczy czy będzie operowana a jeśli tak to gdzie.

Mała wyleczona całkowicie, po jednym z zastrzyków miała niewielką martwicę, ale już wszystko zeszło, się wygoiło i w ogóle "cud miód i pomarańcze".

Bluska troszkę narozrabiała zdrowotnie. Osłabiona operacją załapała zapalenie oskrzeli. Ale udało się ją już wyleczyć. Brzuszek po operacji ślicznie się wygoił, operowana nóżka również. Do operacji została nóżka druga, chociaż możliwe, ze obejdzie się bez operowania już. Powinno się niebawem wyjaśnić. Blusia czuje się dobrze, humor dopisuje i jest mega kochana!

Ponieważ dziewczynki do swojego DS pojechały raptem kilka dni temu a odkąd przyjechały do Wrocławia były leczone przeze mnie, pozwoliłam sobie zrobić bazarek, żeby zwróciło mi się część wydatków. Zapraszam, może komuś coś wpadnie w oko. Jest trochę ręcznie robionej biżuterii, jak postawię maszynę na nogi to jeszcze jakiś zestaw hamaczków uszyję:

https://www.facebook.com/...075400/?fref=ts

I trochę zdjęć dziewczynek :)


mmarcioszka - Wto Wrz 30, 2014 16:54

Do zamknięcia?
Lizz - Pon Paź 20, 2014 21:03

Bluska z córką są u mnie. Mają towarzystwo fajnego stada i są z tego powodu niezwykle szczęśliwe.

Temat do zamknięcia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group