To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [piotrkow trybunalski] mlode samiczki

Krzysztof - Wto Lip 08, 2014 20:05
Temat postu: [piotrkow trybunalski] mlode samiczki
1. Liczba szczurów do oddania: 1 lub 2

2. Płeć szczurów: samiczka

3. Wiek szczurów: 5tygodni

4. Miasto: piotrków trybunalski

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: mile, towaszyskie

8. Stosunek szczurów do człowieka: towarzyskie

9. Stosunek do innych szczurów: wobec siostr, matki i jednej samiczki dobry.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: ciaza sklepowa

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: z miotu liczacego 8 mlodych zostaly mi 3. jedna zostawiam na 100%. jesli znajde dom tylko dla jednej to druga tez zostawie.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: troska, pojecie o szczurach. nie na karme

16. Zdjęcia szczurów: http://zapodaj.net/6dc550da1e467.jpg.html
17. Kontakt: 506913549 mitju2@o2.pl

18. Kilka słów o szczurze: szczurki kontaktowe, same wchodza na rece

Krzysztof - Pią Lip 11, 2014 13:51

z powodu iż mieszkam z rodzicami musze znaleść dom małym w tydzień. jeśli nie znajde będę musiał oddać je do sklepu zoologicznego. :/
Ajrisz - Pią Lip 11, 2014 13:59

Wykombinuj coś z transportem do innych miast. Mogłabym je wziac, ale jestem z Krakowa ;/
smeg - Pią Lip 11, 2014 14:00

Krzysztof, dodaj zdjecia szczurkow ;) Fotki bardzo zachecaja do adopcji, na pewno ktos sie zakocha w dziewczynkach :) Wrzuc ogloszenie tez na szczury.org i na fb Szczurze Adopcje (napisz wiadomosc do admina stronki, zeby umiescil Twoje ogloszenie na fanpage'u).
Krzysztof - Pią Lip 11, 2014 15:54

dodałem zdjęcie. transportu nie dam rady skombinować. jeśli uda się komuś coś załatwić to ja nie widze problemu.
Krzysztof - Pon Lip 14, 2014 13:29

szczurki nadal szukaja domu. jesli nie znajde nic w ciagu tygodnia trafia do zoologicznego. nakaz rodzicow...:/
Justka1 - Pon Lip 14, 2014 17:57

Nie może nikt wziąć tych dwóch panienek choćby na tymczas?
Ebia - Pon Lip 14, 2014 18:14

Krzysztof, transportu szukaj przez fora internetowe i blablacar. Ja ze swojej strony mogę zaoferować pod koniec tygodnia transport z Bełchatowa do Łodzi, gdyby tu znalazł się jakiś tymczas i gdybyś miał możliwość podjechać busem te kilka km. Z Łodzi łatwiej będzie wydelegować samiczki dalej
Justka1 - Pon Lip 14, 2014 18:18

Możliwe,że jechałabym w niedługim czasie do Warszawy więc gdyby dziewczynki znalazły tymczas w stolicy,a Krzysztof podwiózłby je do Łodzi to mogłabym je zawieźć.
Krzysztof - Pon Lip 14, 2014 20:33

gdyby sie znalazl tymczas.... nikt nie jest zainteresowany niestety.
Ebia - Pon Lip 14, 2014 22:19

Krzysztof, może dopisz w tytule, że pilne?
Dałeś ogłoszenie na fb na szczurzych adopcjach i na szczury.org?

limomanka - Wto Lip 15, 2014 10:14

Ajrisz, transportu zasadniczo szuka osoba zainteresowana. Blablacar jest naprawdę prosty do ogarnięcia, tylko trzeba podzwonić czy osoba jadąca jest skłonna przewieść zwierzęta.
Krzysztof - Wto Lip 15, 2014 10:30

ogloszenie dalem tez na szczury.org szczurze adopcje i w kaciku adopcyjnym. mam czas do poniedzialku:/
Krychs - Śro Lip 16, 2014 20:32

Jestem z Warszawy i byłbym chętny do adopcji. Ciężko u mnie z transportem, ale jeśli Krzysztof byłby w stanie przewieźć je do Łodzi, a stamtąd Justka1 do Warszawy to jak najbardziej zaadoptowałbym szczurka. Wezmę jedną, gdyż mam już samiczkę i szukam dla niej towarzyszki.
Pozdrawiam

Ratanka - Śro Lip 16, 2014 21:39

Krychs to weź od razu dwie dziewczynki,nie odczujesz różnicy a tamta nie zostanie sama ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group