To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - 5 szczurów z interwencji PILNE !!!

krokus - Wto Lip 08, 2014 16:55
Temat postu: 5 szczurów z interwencji PILNE !!!
1. Liczba szczurów do oddania: 5

2. Płeć szczurów: 2 samiczki , 3 samce

3. Wiek szczurów: 2 samiczki ( okolo 3 miesiecy mlodsza , starsza okolo 8 miesiecy) 3 samce( dwa okolo roku i mniejszy kolo 3 - 4 miesiecy )

4. Miasto: Szczecin

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: raczej nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie wiadomo

7. Charakter, usposobienie szczurów: 2 duze samce bardzo towarzyskie i miziaste reszta szczurkow bojazliwa.

8. Stosunek szczurów do człowieka: jak powyzej

9. Stosunek do innych szczurów: przyjazny

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: rozdzielone plcami

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mysle ze szczegolnie dwa duze samce sa zzyci ze sobą i najlepiej zeby poszli razem.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Odpowiedzialnosc , otwartość na informowanie o tych szczurkach.

16. Zdjęcia szczurów:
1. http://www.fotosik.pl/pok...3fe6361d81.html
2. http://www.fotosik.pl/pok...0a4d2856dc.html

17. Kontakt: pw

18. Kilka słów o szczurze: Szczury wyratowane ze złych warunków bytowych (jak widac na zdjeciach )na jednej z szczecinskich działek .Dwa samce czarne rexy jeden mniejszy podobny do nich , samiczka biala dumbo i kapturka rex , nie były razem trzymane z tego co widziałem .Własciciel oddał je dobrowolnie - nie głodowały bo nie wyglądają na wychudzone , wiem że dostawały wszelkie resztki i odpady , nie chcą jeść karmy dla szczurów. Poza tym nic nie wiadomo, byc moze mają wszoły. Nie mam ani finansów ani czasu ani specjalnie warunków by je trzymać dlatego bardzo prosze o TYMCZASY I DOMKI STAŁE .TYLKO ODPOWIEDZIALNE OSOBY!!!!

Layla - Śro Sie 13, 2014 09:18

krokus, aktualne?
Bell - Pią Sie 15, 2014 22:30

Właśnie, aktualne?
koko - Pon Wrz 01, 2014 10:24

Tak, została tylko biała samiczka do oddania, wczoraj rozmawiałem z krokusem telefonicznie.
Karena - Nie Wrz 28, 2014 02:06

Aktualne?
Karena - Pon Paź 13, 2014 13:43

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group