To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Makaron dla psów i inne makarony - czy podawać?

Ratata - Śro Mar 14, 2007 09:29
Temat postu: Makaron dla psów i inne makarony - czy podawać?
Nie jestem pewna, czy powinnam zadać to pytanie tu, czy w wątku o psich karmach, proszę ewentualnie o przeniesienie:
Co sądzicie o makaronie dla psów jako dodatku do szczurzej karmy? Czy taki makaron jest lepszy/gorszy od zwykłego?

Oli - Śro Mar 14, 2007 13:11

Mnie sie wydaje ze gorszy (w sensie smaku i pewnie jakos ubozszy w skladniki), bo zaden z moich psow nie chcial go jesc, a ludzki wciagaja niemal nosem. :mrgreen:
Anonymous - Śro Mar 14, 2007 13:32

Ja podawałam "ludzki" makaron i też jadła ze smakiem. Dla psów nie wiem, poczekajmy na opinię kogoś kto podawał.
sechmet - Śro Mar 14, 2007 19:36

mój piesek je taki makaron, więc czasami szczury też dostaną.
smakuje im tak samo jak ludzki.
ale czy lepszy czy gorszy od zwykłego to się nie zastanawiałam
w każdym razie jedzą go wszystkie szczury i żyją, więc chyba nie jest taki zły :wink:

Ratata - Śro Mar 14, 2007 20:41

Sechmet, a mogłabyś podać skład tego makaronu? Bo ja widziałam go tylko w przelocie w supermarkecie (takie brązowe muszelki duże) i mnie teraz męczy, czy by moim paskudztwom nie kupić... :roll:
gijane - Czw Mar 15, 2007 07:46

jest tez taki makaron"chinski" dla psow. od razu z warzywami.zastanawiam sie, czy nie dawac go szczurkom? moj pies sie nim zajada.
Layla - Czw Mar 15, 2007 10:58

Ciekawe czy tak samo tuczy, bo na ludzkim pięknie mi Aria przytyła :/ W ogóle, jako osoba nie mająca (niemająca?) psa, nie słyszałam o takim makaronie :oops:
Dory - Sob Mar 17, 2007 13:06

Ja bym tego psiego instant zwierzętom nie podawała. Kupa chemii.
Asiulka - Sob Mar 17, 2007 13:30

No ja słyszałam że ten makaron jest robiony z najgorszych odpadków, ale czy to prawda...nie wiem.
marhef - Sob Mar 17, 2007 14:48

No dobrze, ale czy ktoś może podać skład takiego psiego makaronu?
sachma - Sob Mar 17, 2007 18:21

marchewa, kiedys taki ogladalam.. ale skladu na nim nie bylo... nie wiem moze trafilam na taka badziewiaska firme.. ale przyznam sie ze ja tego psa nie dawalam.. jakos nie ufam...
Ratata - Sob Mar 17, 2007 18:40

Dory napisał/a:
Ja bym tego psiego instant zwierzętom nie podawała. Kupa chemii.

Ale czemu instant :shock: ? Mnie chodzi o taki zwykły makaron, który się gotuje dla psa, różni się wizualnie wielkością i kolorem, chciałabym poznać jeszcze skład i właściwości...

Sabeena - Nie Mar 18, 2007 23:49

Ja bym za skarby swiata nie podala, ani zwyklego "psiego" ani tym bardziej tego peczniejacego.
Zreszta psom takze bym nie podala i nie podaje. Ludzki - iwszem, jak najbardziej.

falka - Pon Mar 19, 2007 08:03

Naamah, a dlaczego? pytam z ciekawości, bo nie mam psa i nigdy nie przyglądałam się takiemu makaronowi :)
sechmet - Śro Mar 21, 2007 20:39

w tym co ja daje, a raczej dawałam, bo nie mogę go znaleść :roll: , skład to mąka pszenna i woda.
ja nie widzę przeciwskazań



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group