To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Poznań, cała Polska] Dwie siostry szukają wspólnego domu!

Emi2410 - Wto Lip 01, 2014 17:07
Temat postu: [Poznań, cała Polska] Dwie siostry szukają wspólnego domu!
1. Liczba szczurów do oddania: dwie siostry

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: 2-3 miesiące

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: brak, będziemy szukać transportu grzecznościowego

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: wulkany pozytywnej energii, uwielbiają wspólne zabawy i gonitwy, znajdzie się też czas na zabawę z człowiekiem

8. Stosunek szczurów do człowieka: oswojone, bardzo kontaktowe i towarzyskie

9. Stosunek do innych szczurów: pozytywny, u mnie di tej pory żyły ze starszą samiczką i trzecią siostrą, samiczka agouti zdecydowanie ma zadatki na alfę - przynajmniej w tym ich małym stadzie

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: trafiły do mnie na DT, zostały przejęte od osoby nieodpowiedzialnie rozmnażającej zwierzęta.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: zależałoby mi na wspólnej adopcji, dziewczynki są do siebie bardzo przywiązane i doskonale się dogadują

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: wymagam wypełnienia ankiety adopcyjnej, wizyty przedadopcyjnej oraz podpisania umowy adopcyjnej

16. Zdjęcia szczurów: pod linkiem https://www.facebook.com/...09278586&type=1

17. Kontakt: proszę o wypełnienie ankiety i przesłanie mi jej na adres mailowy: malgorzat.zych@gmail.com - w wiadomości proszę napisać swój nick. Ewentualnie kontakt przez drugie forum, użytkownik "Maszka" (mam problemy z dostaniem się na allo).

18. Kilka słów o szczurze: -

ANKIETA:
1. Czy podpiszesz umowę adopcyjną, tym samym czy jesteś osobą pełnoletnią?
2. Jak duża będzie klatka w której szczury będą mieszkały? (proszę podać wymiary klatki, najlepiej dołączyć zdjęcie) Jakie jest/będzie jej wyposażenie?
3. Jak często będą odbywać się wybiegi, na jak długo i gdzie ?
4. Czy w razie choroby szczur będzie miał opiekę weterynarza znającego się na jego leczeniu? Proszę podać nazwisko weterynarza i gdzie przyjmuje.
5. Czym karmisz/będziesz karmić swoje szczury? (proszę wymienić konkretne marki karmy, dodatki etc.)
6. Czy szczur będzie miał towarzystwo, w jakim wieku i jakiej płci?
7. Czy w domu są małe dzieci, inne zwierzęta?
8. Na jakiej ściółce trzymasz/będziesz trzymać szczury? Proszę podać konkretny rodzaj ściółki, firmę.
9. Czy wychodzisz/zamierzasz wychodzić ze szczurem na tereny otwarte (gdzie?)?
10. Czy na czas Twojego wyjazdu szczury będą miały opiekę zaufanej osoby wiedzącej jak się nimi zajmować?

Layla - Śro Sie 13, 2014 09:17

Emi2410, aktualne?
Emi2410 - Śro Sie 13, 2014 12:48

Można zamknąć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group