To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Leżajsk] Szczurki w strasznych warunkach!

gadoola - Śro Cze 25, 2014 16:01
Temat postu: [Leżajsk] Szczurki w strasznych warunkach!
Witam! Szukam pomocy! Poszukuje kogoś kto zainteresował by się i mogł by sie udać do Leżajska do sklepy zoologicznego znajdującego sie na PKS-ie. Szczurki są tam trzymane w strasznych warunkach. Sama z racji iz nie posiadam samochodu i pracuję codziennie nie jestem w stanie ;/ . Trzeba im pomóc, one się duszą!


Karena - Śro Cze 25, 2014 16:09

gadoola, zawiadomiłaś TOZ?
gadoola - Śro Cze 25, 2014 16:15

Nie, nie zawiadamiałam jak narazie, aktualnie jestem w pracy i zajmuje sie ta sprawą miedzy czasie. Ale jest to dobry pomysł, acz nie mam wiecej żadnych informacji na temat tego sklepu. Natknęłam się na to zdjęcie przypadkiem na fejsie, dodała je znajoma znajomego, w ramach "ale smieszne szczurki", i nie bardzo da się z nia dogadać.
Karena - Śro Cze 25, 2014 16:18

gadoola, Warto dowiedzieć się jak najwięcej na temat tego sklepu.
gadoola - Śro Cze 25, 2014 16:25

Tak wiem, acz chyba głupio się jej zrobiło z powodu tego zdjęcia i nie chce ze mną rozmawiać, nieumyślnie je dodała. Choć nie pisałam jej nic co by mogło ją przestraszyć, poprosiłam tylko o namiary sklepu i jakies informacje. Zero odzewu.
Nie znam nikogo z Leżajska, dlatego dodaje ogłoszenia, może by sie znalazł ktoś z tych rejonów i dowiedział więcej.

mmarcioszka - Wto Lip 01, 2014 22:41

gadoola, wiadomo coś więcej?
gadoola - Pon Lip 07, 2014 17:57

Póki co nic :( , nie mogę dorwać nikogo z tamtych okolic, kto by się zainteresował. Dałam wiadomość na wszystkich forach i na fundacji ogony.
mmarcioszka - Sob Lip 26, 2014 12:39

gadoola, udało się znaleźć kogoś, kto poszedłby do tego sklepu?
mmarcioszka - Nie Sie 24, 2014 20:26

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group