To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - ANKIETA - wystawa czy pokaz?

maris - Pią Cze 20, 2014 16:32
Temat postu: ANKIETA - wystawa czy pokaz?
Drodzy Forumowicze!
4-5 października podczas Targów Zoo-Botanica we Wrocławiu SHSRP planuje zorganizować szczurzą imprezę :)

Są 2 opcje, które rozważamy:
- wystawa szczurów rodowodowych lub
- pokaz szczurów

Poproszę tych z Was, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu, o wypełnienie krótkiej ankiety. Pytamy w niej, na jakiego typu imprezę wolicie się wybrać i ile szczurów planujecie zgłosić.

Pierwsza opcja jest Wam znana, natomiast druga jest nowością.
Pokaz polegałby na tym, że szczury nie byłyby oceniane przez sędziów, za to odbywałyby się konkursy dla wystawców (np. na najcięższą dunę) i publiczności (np. plastyczny) oraz prelekcje. Pełniłby głównie funkcję edukacyjną. Dla każdego uczestnika przewidywany jest dyplom udziału w pokazie i symboliczny upominek w postaci np. ziółek dla szczurów. Jeśli ktoś nie ma szczurów z rodowodem, to może z powodzeniem wziąć same kundelki.
Dla przypomnienia, wystawa jest konkursem, podczas którego szczury są oceniane w wielu kategoriach, na zwycięzców czekają nagrody. Wskazane jest zgłoszenie szczurów rodowodowych, aczkolwiek kundelki również można zabrać.

Aby wypełnić ankietę, kliknij tutaj :arrow: ANKIETA

Termin zakończenia ankiety: 27.06.2014 r. (piątek) godz. 14:00.

Z góry dzięki za udział :)

Pyl - Pią Cze 20, 2014 16:42

marisku, poszło :serducho:
Przyjadę cokolwiek to będzie i gdziekolwiek będzie można wcisnąć ludziskom nieco szczuro-wiedzy, a przy okazji spotkać znajomych :mrgreen:

maris - Pią Cze 20, 2014 17:35

Pyl, super, bardzo się cieszę :serducho: :mrgreen:
gryska - Sob Cze 21, 2014 09:53

Ja też się piszę, obojętnie czy wystawa czy pokaz :)
Jeśli "szara rzeczywistość" pozwoli to będę.
Czy 3 czy 4 dziołchy, to zależy od realizacji planów mojego GMR.

limomanka - Nie Cze 22, 2014 12:50

Zdecydowanie przyjadę przynajmniej z 2 najmłodszymi bo starszaki zaczynają lub kontynuują niedomaganie... Niezależnie od tego, co to będzie - wiedzę trzeba przekazywać w każdy możliwy sposób.
Mao - Pon Cze 23, 2014 13:57

Planuję wziąć całą szóstkę, bez względu na formę pokazu. Szczurowiedza bez pokazywania szczurów jest jak miedź brzęcząca :P czy jakoś tak.
nyina - Pon Cze 23, 2014 17:40

Chętnie wpadnę, nie wiem czy z szczurasami, czy bez, ale chętnie spotkam szczuroholików :) Zawsze fajnie pogadać z kimś dla kogo te zwierzaki są równie ważne. No i pooglądać szczurze dupki też zawsze jest miło :D
ney - Pon Cze 23, 2014 21:22

Myślę że mogłabym się wybrać z całą swoją 3 :)
Gamabunta - Pon Cze 23, 2014 22:22

Chciałam się zapytać czy jest jakaś szansa żeby się gdzieś umówić w konkretnym miejscu z forumowiczami? :mrgreen: Fajnie byłoby Was poznać osobiście. :]
pszczoła - Pon Cze 23, 2014 22:33

Gamabunta, z pewnością będzie ku temu okazja ;)
Gamabunta - Pon Cze 23, 2014 22:36

pszczoła, to jestem uradowana. :mrgreen:
Kogo mogę zasypać pw z pytaniami dotyczącymi tego pokazu/wystawy?

Szczurówka - Pon Cze 23, 2014 22:44

Ja muszę mamę ubłagać :roll:
Mao - Wto Cze 24, 2014 00:46

Gamabunta, choćby mnie - zapraszam na pw, odpowiem, na ile będę umiała :)
Lowenstein - Wto Cze 24, 2014 11:59

A kiedy coś bliżej Pomorskiego? Czekam już drugi rok na jakąś bliższą wybrzeża wystawę, bo nie chcę narażać całego stada na 12 godzin jazdy a tyle jechałam ostatnio polskim busem z Wrocławia z koncertu do Gdańska. Z nimi trzeba by pociągiem i już widzę jak na mnie patrzą ludzie z przedziału gdybym miała trzy wielkie transportery na siedzeniach i pod nogami. A dla starszych ogonów to mogłoby być zbyt męczące niestety.
Karena - Wto Cze 24, 2014 13:13

Lowenstein, Gdyby tu było więcej osób chcących pomóc w organizacji, byłaby wystawa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group