To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Opole] Siedem Zwrotek szuka domów

ema0505 - Sob Cze 28, 2014 14:04

Samczyk 2 :serducho:
limomanka - Sob Cze 28, 2014 19:51

Papi napisał/a:
Czy ktoś może mi wyjaśnić, co to znaczy capped? Czy to chodzi o te znaczenia na główce w innym kolorze?

Tak, o to. Widziałaś jak wyglądają kaptury (wystarczy wejść w mój temat ;) )? Capped to kaptur tylko bez paska na plecach - kończy się tuż za uszami :)

Dołączam się do pytania hekatomby.

Kasioowaa - Sob Cze 28, 2014 21:42

Jakie slodkie maluszki :serducho: Szkoda ze tak pozno zajrzalam do tematu :(
helhaim - Nie Cze 29, 2014 10:26

rewelacyjne są :)
karola - Nie Cze 29, 2014 15:45

Przepraszam ale nie dam rady dzisiaj napisać Wam na 100% do kogo trafią maluchy :( W telefonie nie potrafię otworzyć sprawnie wszystkich wiadomości, a kilka osób pisało do mnie jeszcze wczoraj i dzisiaj odnośnie maluchów.

Co do pytania o szczurzą mamę - Strofka świetnie sobie radzi. Ma ogromny apetyt i mnóstwo energii. Ważyłam wczoraj ją (i maluchy). Waży 297 gram :) a brzuszek ma okrągły jakby zostało w nim kilka maluszków.

Maluchy ważą prawie wszystkie po 21 gram. Jedno z nich, ciemna dziewczynka, jest cięższe 22 gramy. Jest też jedno lżejsze, dumbowy chłopczyk, 19 gram.

Ogoniastaaa - Pon Cze 30, 2014 21:59

Aktualne jeszcze?
ema0505 - Wto Lip 01, 2014 16:19

karola, Jak się czuje mamusia i maluchy?
Papi - Wto Lip 01, 2014 16:57

No właśnie co tam u Was słychać? Jak Strofka i maleństwa?
karola - Wto Lip 01, 2014 20:28

Dziewczynki nr 1 i 3 oraz nasza maleńka agoutka otworzyły oczka. Czekam na resztę maleństw.

Dostęp do forum mam nadal tylko z kom, więc nie ma szans na zdjęcia ani dużo nowych wieści. Ale wszyscy mamy się świetnie.

Hanami - Śro Lip 02, 2014 18:41

Karola Czy mąż już choć trochę zmienił zdanie na temat (wyjątkowości) szczurków? Pozwoliłby przygarnąć kolejnego bez kolejnego tatoo? :wink:
Viv'quaree - Śro Lip 02, 2014 19:29

Spokojnie, czekamy, czekamy na wieści ;) Niech rosną zdrowe.
eni8 - Pią Lip 04, 2014 17:37

Interesuje mnie chłopak 4, przecudny... :-) )
eni8

Papi - Pią Lip 04, 2014 22:05

karola, jak tam dzieciaki, już wszystkie otworzyły oczęta? Proszę wytarmosić i wycałować maluchy, mamusię i resztę muzycznego stadka :serducho:
karola - Sob Lip 05, 2014 13:51

Strasznie mi przykro, bo nadal nie mam neta i nie mogę Wam zgrać zdjęć Zwrotek. A są cudne :serducho:

Wszystkie cudaki otworzyły oczka i zaczynają zwiedzać świat. Wszystkim tym z białymi dupkami kręci się bardzo wyraźnie futerko-czyli rexy. Te czarne maluszki i blutkowy chłopczyk dalej są dla mnie zagadką. Mocnego pokręcenia siersci nie mają, nie łysieją, ale wibrysy nie są proste.

Papi - Sob Lip 05, 2014 15:28

karola napisał/a:
Wszystkie cudaki otworzyły oczka i zaczynają zwiedzać świat. Wszystkim tym z białymi dupkami kręci się bardzo wyraźnie futerko-czyli rexy. Te czarne maluszki i blutkowy chłopczyk dalej są dla mnie zagadką. Mocnego pokręcenia siersci nie mają, nie łysieją, ale wibrysy nie są proste.

:serducho: słodziaki
Pozdrawiamy i czekamy cierpliwie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group