To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Opole] Siedem Zwrotek szuka domów

smeg - Pon Lip 14, 2014 17:14

Czy wszystkie szczurki mają już zarezerwowane domki? :)
Papi - Pon Lip 14, 2014 17:15

Cegriiz, a teraz rozumiem :-)
hekatomba - Pon Lip 14, 2014 17:16

Papi napisał/a:
ja się już pogubiłam, co ma Irda do Strofki?

Pod względem pokrewieństwa nic. Sądzę, że zdjęcie Irdy miało jedynie wykazać, że Strofka jest to niej łudząco podobna (głównie pod względem sierści i wibrysów), a że Irda jest double rexem, to i Strofka musi nim być.

Off-Topic:
Zresztą, nie rozumiem, dziewczyny, po co te złośliwości i wywlekanie prywatnych animozji. I znowu, dziwnym trafem, największy ferment pojawia się w miocie, w którym trafiły się niestandardowe i rzadkie odmiany ogonków...

Cegriiz - Pon Lip 14, 2014 17:20

Off-Topic:
Dla mnie nie ma nic niezwykłego w DRach czy fuzzach. Kwestia była tylko dogadania się, aby porządnie ustalić odmianę :)

Papi - Pon Lip 14, 2014 17:24

hekatomba, no właśnie nagle rozwinęła się niepotrzebna dyskusja, choć oczywiście rozumiem, ze dla niektórych jest to istotne co wyrośnie z tych cudności. Oby maluchy znalazły najlepsze z możliwych domków :)
Hanami - Pon Lip 14, 2014 19:15

karola napisał/a:
Hanami napisał/a: nieodżywionego No wiesz co Wet nas na każdej wizycie chwali,


No toć napisałam w nawiasie (chyba) i wyjaśniłam, że to dlatego bo się tak patrzy - chłonie całą sobą.
Prawie aż czuć, jak drży z emocji i popiskuje "daj mi TO, daj. Ja się TYM bardzo grzecznie pobawię" :wink:

karola - Wto Lip 15, 2014 05:38

smeg napisał/a:
Czy wszystkie szczurki mają już zarezerwowane domki? :)
Domki znalazły już dziewczynki. Jeśli chodzi o chłopców to ciągle nie potrafię dojść do ładu z ewentualnymi adoptującymi - bardzo proszę osoby, które pisały do mnie w sprawie chłopców o określenie się czy rzeczywiście chcą ich adoptować. I proszę nie pisać "jeśli będzie fuzzem/rexem/złotą rybką to tak". Chciałabym ostatecznie zamknąć "listę" potencjalnych adoptujących i bardzo proszę o szczere i szybkie wiadomości tak czy nie.

Zdjęcia :serducho:

Chłopak nr 1:


Chłopak nr 2:


Chłopak nr 3:


Chłopak nr 4:


Dziewczynka nr 1 - hekatomba:


Hedwiga - Papi:


Arya - Papi:


Jeśli chodzi o charaktery to mam problem :P Bo wszystkie maluchy są po prostu maluchami :serducho: Niczego się nie boją, uwielbiają biegać i skakać. Jak tylko wkładam rękę do klatki zaraz wszystkie ją obskakują, iskają i wylizują. Jak na swoją potrzebę ruchu i przestrzeni bardzo dzielnie znoszą też miętoszenie i obcałowywanie - ale to może z racji niewielkich rozmiarów nie mają szans się wyrywać od czułości ;)

Papi - Wto Lip 15, 2014 11:00

Cytat:
Jak na swoją potrzebę ruchu i przestrzeni bardzo dzielnie znoszą też miętoszenie i obcałowywanie - ale to może z racji niewielkich rozmiarów nie mają szans się wyrywać od czułości
_________________

niech się maluchy przyzwyczają do pieszczot :mrgreen: , takie są kochane, nie ma szans żeby im odpuścić :serducho:

nezu - Wto Lip 15, 2014 11:01

Jakie to słodkie kurczę. :D

I widać, że bardzo dobrze zsocjalizowane. ;)
Trzymam kciuki za dobre, odpowiedzialne domy dla nich.

Off-Topic:
Kiedy w temacie stada więcej zdjęć mamusi?
:)
Papi - Wto Lip 15, 2014 19:56

A jakby tak panom nr 3 i nr 4 zmienić płeć to wzięłabym 4 maluchy :P . Są śliczni :serducho: tak jak moje dziewczyny :-)
Szczurówka - Wto Lip 15, 2014 20:32

Papi, zawsze możesz wziąć panów i potem wykastrować :>
Cegriiz - Wto Lip 15, 2014 23:31

Off-Topic:
Szczurówka, średni pomysł. Jeśli nie ma wskazań medycznych lub behawioralnych do kastracji... to po co ? ;)

Hanami - Śro Lip 16, 2014 17:29

Off-Topic:
Cegriiz może żeby zmniejszyć ryzyko powstania np. guza przysadki?

Cegriiz - Czw Lip 17, 2014 00:16

Off-Topic:
Hanami, kastracja i zmniejszenie ryzyka guzów tyczy się samiczek. U samców można zmniejszyć ryzyko poprzez niedoprowadzanie samca do otyłości. U otyłych szczurów guz przysadki jest częstszy.

Justka1 - Czw Lip 17, 2014 09:34

Off-Topic:
]Guz przysadki jest związany z hormonami,a nie otyłością więc Cegiiz nie masz racji :) Jeśli ktoś chce trzymać dwupłciowe stado,to kastracja jest potrzebna,chociażby po to aby szczury nie rozmnażały się.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group