To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Hipcio - HIPCIO- Akcesoria dla małych zwierząt

Biała - Czw Cze 12, 2014 22:58
Temat postu: HIPCIO- Akcesoria dla małych zwierząt


http://hipcio.sklep.pl/

I po prostu polecam, ceny konkurencyjne, uczciwi sprzedawcy, wszystko jak należy :)

Fibius - Śro Sie 13, 2014 20:31

Link: Karmy dla szczurków


Poza tym, zapraszam do działów z karmami ratunkowymi, suplementami i witaminami, gdzie doszło kilka nowych produktów (m.in. duże HerbiCare i RodiKolan. :)

Link: Witaminy i suplementy

Poza tym mamy sporo nowości, w tym z Trixie, Ferplasta i Niezłego Ziółka. :)

[ Dodano: Sob Sie 23, 2014 20:40 ]
Kochani! Ostatnie braki z JR Farma są spowodowane zmianami handlowymi. Jednak z początkiem września w naszym sklepie zostaną uzupełnione wszystkie brakujące produkty wraz z dużą ilością nowości.
Oprócz tego:
- Jedzie już do nas nowa marka niedostępna w Polsce. :D
- W najbliższym czasie spodziewamy się dostawy klatek dla zwierząt.
- Planujemy kolejny produkt marki HIPCIO
- W przyszłym tygodniu w sklepie zawitają produkty marki Zuzala.
- I może coś jeszcze ... ;-)

Ufff ... :D

[ Dodano: Czw Paź 16, 2014 09:38 ]
.

:twisted: Trick or Treat!!! :twisted:

Wraz ze zbliżającym się Halloween sklep Hipcio organizuje konkurs zdjęciowy! Aby wziąć w nim udział, należy do 31 października przesłać jedno zdjęcie przedstawiające waszego podopiecznego w halloweenowym lub jesiennym stylu. Wykażcie się pomysłowością. Dynie, cukierki, straszydła, jesienne liście, chryzantemy. Do dyspozycji jest mnóstwo rzeczy by zrobić wspaniałe zdjęcie.

Więcej o regulaminie na stronie: http://hipcio.sklep.pl/newsy/29/konkurs-halloween


Karena - Czw Paź 16, 2014 09:41

Ooo konkurs :) Podoba mi się :)
Fibius - Pią Sty 16, 2015 21:36

Kochani. Z wciąż poszerzającą się ofertą sklepu Hipcio, przypominamy o wszelkiego rodzaju nowościach i stałych produktach dla naszych kochanych ciurów. :)

Wśród nowości, pojawiły się kolorowe tarasy (błękitny i różowy) a także nowa marka karm Vadigran Terra i poszerzenie oferty o markę własną "Suszone Robaczki". :)

Więcej w nowościach: http://hipcio.sklep.pl/nowosci

Szczurówka - Pią Sty 16, 2015 21:54

Bardzo polecam :D , duży wybór, miła obsługa, niskie ceny i szybka wysyłka ;)
nimka - Pią Sty 16, 2015 22:34

Też polecam :)

Zamówienie złożone w środę w nocy (po 22), płatność przelewem (wysłałam na maila sklepowego potwierdzenie przelewu).
Kurier dzwonił, że ma przesyłkę dziś przed południem. Odebrałam sobie z punktu odbioru oddalonego o jakąś minutę od mojego domu.
Paczuszka zgrabnie zapakowana (z naklejką żeby nie trząchać, bo szkło ;) ), w środku wszystko jak należy :)

smeg - Śro Sty 21, 2015 11:48

Aaaa, nareszcie narozna kuweta z kratka! :mrgreen: :serducho: Juz mialam kupowac z USA i placic majatek :P Jest tutaj: http://hipcio.sklep.pl/pr...-z-rusztem-mala
cornflakegirl - Śro Sty 21, 2015 14:25

smeg napisał/a:
Aaaa, nareszcie narozna kuweta z kratka!


O, to może być dobry pomysł :D Moje małpy ładnie korzystają z narożnej kuwety, tylko później wszystko wykopują...

Fibius - Czw Lut 19, 2015 21:28

Kochani!
W sklepie pojawiła się długo oczekiwana mieszanka marki Mixerama! :)

Więcej na: http://hipcio.sklep.pl/producent/mixerama


Pyl - Czw Lut 19, 2015 22:03

Fibius, a jaka jest zawartość białek i tłuszczu w tej karmie? Nie znalazłam tej informacji na stronie sklepu.
borubar - Pią Lut 20, 2015 07:56

Zachciało mi się poszperać, a że niemiecki nie jest mi obcy, poczytałem tu i tam. Widzę, że w sklepie macie tylko taką karmę dla szczurów, tak? Faktycznie brakuje analizy, ale zastanawia mnie jeszcze jedno, jak to jest pakowane? Tzn doypack oryginalny, zaplombowany od Mixeramy?

Bo ja nie do końca rozumiem ich działanie, chyba. Z tego co piszą na stronie, z opinii Niemców, kupujących u nich wynika, że to sklep, gdzie kupujesz każdy ze składników osobno, tak? Czy ja nie rozumiem ich idei do końca? Ja rozumiem to tak, że kupuję u nich swój własny "wsad karmy" a oni to przysyłają (nie wiem czy jako mieszankę czy każdy składnik z osobna).
Prosiłbym wyprowadzić mnie z błędu, bo sam się nad taką karmą zastawiam, jest naprawdę mocno zróżnicowana, tzn mają wiele składników, ale nie wiem tak naprawdę co jest w Waszej propozycji. Może wreszcie to jedyne żarcie bez granulatu będzie, co?

Fibius - Pią Lut 20, 2015 15:59

Co do analizy, czekamy na wiadomość od producenta :) Jednak wielu właścicieli/hodowców szczurków uważa tę karmę za najlepszą nie tyle w Polsce co i Europie, stąd wnioskuję, że analiza będzie adekwatna :P

Cytat:
jak to jest pakowane?


Opakowania zgrzane u producenta. :]

A co do produkcji. To zamawia się poszczególne składniki, oni je mieszają wedle podanych proporcji i tak gotową mieszankę pakują do opakowań, zgrzewają i wysyłają. Mają na sklepie kilka gotowych receptur ułożonych wraz z zootechnikami, weterynarzami i hodowcami zwierząt. Stąd jest pewność, że nie są to fiu-bździu układanki byle jakich składników byle tabela analizy się zgadzała :mrgreen:

smeg - Pią Lut 20, 2015 16:11

Fibius, czyli Wy w Hipciu będziecie sprzedawać tylko te gotowe mieszanki, nie poszczególne składniki? :)
limomanka - Pią Lut 20, 2015 16:17

Podpinam się pod pytanie smeg. Myślę, że poza nami znalazłoby się sporo chętnych na własną mieszankę.
Emilia - Sob Lut 21, 2015 14:44

Napisalam do Mixeramy o sklad analityczny. Dam znac, jaka otrzymam odpowiedz.

Od siebie moge tylko powiedziec, ze uwazam ja za najlepsza karme kupna na polskim rynku dla tych, ktorzy z jakiegos powodu nie chca mieszac albo nie maja wystarzajaco wiedzy na ten temat, wiec super ze w koncu jest dostepna. :wink:

W Niemczech rzeczywiscie ma wielu zwolennikow wsrod doswiadczonych szczurolubow (obok http://www.tierisch-natürlich.de/Shortys-Rattenfutter - wedlug mnie nawet jeszcze lepszej w skladzie).



Edit 24.02:
Dostałam odpowiedź od Mixeramy. Skład analityczny dla Pure nature basic:

Cytat:
Protein in g/kg 13.42
Fett in g/kg 9.5
Kohlenhydrate in g/kg 54.4
Natrium in mg/100g 0.07
Calcium in mg/100g 0.24
Phosphor in mg/100g 0.31


Czyli:
Białko 13.42 g/kg
Tłuszcz 9.5 g/kg
Węglowodany 54.4 g/kg
Sód (mg/100g) 0.07
Wapń (mg/100g) 0.24
Fosfor (mg/100g) 0.31



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group